Λονδίνο - Λίμα απο 565 λίρες

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Μετα απο αναζήτηση στο KLM - Royal Dutch Airlines βρηκα τιμες απο 565 για πτήσεις απο Αγγλία για Λίμα.. Εχει και άλλες καλες προσφορες μεχρι 12 Απριλίου...
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Χιλή
Νομιζω οτι το 564 για Λιμα ειναι μια σοβαρη προταση....οσο για τις αλλες θα ελεγα οτι φερουν προς φαρμακειο μερια!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Με επιστροφή...απο 551 λιρες...
2-3 ημερομηνιες που κοιταξα μου δινει 621 + 245 = 866 λιρες (1000 ευρω) και κανεις και ...το γυρο του κόσμου:lol:
London - Paris - Bogota - Lima ( 24 ωρες )
Lima - Atlanta - Amsterdam ( 30 ωρες) εδω θελεις και esta

Βαλε και το κοστος Αθηνα - Λονδινο - Αθηνα , την πιθανη αλλαγη αεροδρομιων στο Λονδινο , αν ταιριαζουν οι ωρες και δεν χρειαστεις ξενοδοχειο εκει .
Μου φαινεται πολλη ταλαιπωρια και πολλα τα χρηματα .
περυσι πηγα Λιμα με KLM απο Αθηνα με 2ωρη σταση στο πηγαινε και 5ωρη στο γυρισμο με 1200 ευρω.

Εσυ τι ημερομηνιες περιπου βρηκες το 551 λιρες ;
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
2-3 ημερομηνιες που κοιταξα μου δινει 621 + 245 = 866 λιρες (1000 ευρω) και κανεις και ...το γυρο του κόσμου:lol:
London - Paris - Bogota - Lima ( 24 ωρες )
Lima - Atlanta - Amsterdam ( 30 ωρες) εδω θελεις και esta

Βαλε και το κοστος Αθηνα - Λονδινο - Αθηνα , την πιθανη αλλαγη αεροδρομιων στο Λονδινο , αν ταιριαζουν οι ωρες και δεν χρειαστεις ξενοδοχειο εκει .
Μου φαινεται πολλη ταλαιπωρια και πολλα τα χρηματα .
περυσι πηγα Λιμα με KLM απο Αθηνα με 2ωρη σταση στο πηγαινε και 5ωρη στο γυρισμο με 1200 ευρω.

Εσυ τι ημερομηνιες περιπου βρηκες το 551 λιρες ;
Άμα κανείς αναζήτηση 21/06 με 10/07 στο +/- 3 θα το βρεις γύρω στα 550.....Επίσης το "πηγαινε" είναι όντως λίγο κουραστικό μέσω Caracas ...αλλά η επιστροφή είναι Λίμα - Άμστερνταμ χωρίς στάσεις... Όσο για το Αθηνά - Λονδίνο πολλούς από εμάς που μένουμε σε νησιά μας συμφέρει να πάρουμε μια "εύκολη" για Λονδίνο 'η κάποια άλλη φτηνή πτήση απευθείας για Μάντσεστερ η κάποιο άλλο αεροδρόμιο και να φύγουμε από εκεί (Η πρόσφορα αποτι είδα ισχύει και από αλλά αεροδρόμια της Αγγλίας)...

Μπορώ δηλαδή από το νησί μου να πάω Λίμα με περίπου 850 ευρω......Το χαμηλότερο που το έχω βρει ποτέ μέχρι τώρα ήταν 1250 (Μαζί και με την πτήση για Αθηνά)!!
 

pkama

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Μέσω Μαδρίτης εδώ και πολύ καιρό υπάρχουν εισητήρια για Λίμα με την American Airlines με πολύ καλή τιμή. Ψάχονοντας π.χ. στο airtickets για Μάιο το έχει 590€ μέσω Μαιάμι. Βάλε και 100-150€ να πας Μαδρίτη και έχεις ένα πολύ καλό πακέτο νομίζω (και βλέπεις και την Μαδρίτη αν θες)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom