Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο με άρωμα Χριστουγέννων!

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Αφου κατάφερα και την τελειώσα, έστω και ένα χρονό+ μετά, πάλι καλά θα έλεγα!
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Αφου κατάφερα και την τελειώσα, έστω και ένα χρονό+ μετά, πάλι καλά θα έλεγα!
Καλημέρα @Travel4Fun. Ευχαριστούμε πολύ για την ιστορία σου. Είναι πολύ αναλυτική και ενδιαφέρουσα.

Επειδή πρόκειται να πάω στο Λονδίνο τον Ιανουάριο του 2018 και ήθελα να σε ρωτήσω από ποια ιστοσελίδα κλείσατε εισιτήρια για το θέατρο; Και αν θυμάσαι, πόσο καιρό πριν;
 

Travel4Fun

Member
Μηνύματα
143
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Χαϊδελβέργη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Καλημέρα @Travel4Fun. Ευχαριστούμε πολύ για την ιστορία σου. Είναι πολύ αναλυτική και ενδιαφέρουσα.

Επειδή πρόκειται να πάω στο Λονδίνο τον Ιανουάριο του 2018 και ήθελα να σε ρωτήσω από ποια ιστοσελίδα κλείσατε εισιτήρια για το θέατρο; Και αν θυμάσαι, πόσο καιρό πριν;
Καλημέρα, χαίρομαι που σου άρεσε.

Τα εισιτήρια τα έκλεισα μέσω του site http://www.seetickets.com/ αν θυμάμαι καλά 2-3 εβδομάδες πιο πριν. Δεν υπήρχαν πολλές διαθέσιμες θέσεις όμως. Θα είναι καλά να το ψάξεις λίγο νωρίτερα. Βέβαια εμείς πηγαμε σε μια περίοδο όπου έχει γενικά πολύ κόσμο (κοντά στα Χριστούγεννα).
 

krbl

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Βασιλική καλησπέρα!

Εδώ είναι το σάιτ που μπορείς να δεις τις προσφορές του 2 for 1, απλά να σου θυμίσω πως πρέπει να πάρετε και οι δύο την χάρτινη travelcard από επίγειο σιδηροδρομικό σταθμό, όπως τη Βικτόρια και να έχετε μαζί σας από μία έγχρωμη φωτογραφία προσώπου!


Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει ποιά είναι ακριβώς η χρησιμότητα της travel carb και της oyster;
 

krbl

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ για τις χρήσιμες πληροφορίες! Επιπλέον θέλω να ρωτήσω γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι με αυτά που διαβάζω. Θα ταξιδέψω για 7 μέρες στο Λονδίνο και θέλω να βγάλω μια κάρτα 7 ημερών απεριορίστων μεταφορών στα μέσα! Αυτό γίνετε αγοράζοντας μια travelcard , αγοράζοντας μια oster ή αγοράζοντας και της 2 ;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ευχαριστώ για τις χρήσιμες πληροφορίες! Επιπλέον θέλω να ρωτήσω γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι με αυτά που διαβάζω. Θα ταξιδέψω για 7 μέρες στο Λονδίνο και θέλω να βγάλω μια κάρτα 7 ημερών απεριορίστων μεταφορών στα μέσα! Αυτό γίνετε αγοράζοντας μια travelcard , αγοράζοντας μια oster ή αγοράζοντας και της 2 ;
https://www.travelstories.gr/community/threads/oyster-or-travelcard.46468/page-15

Ολες τις πληροφορίες στο παραπάνω τοπικ.
Γρήγορα γρήγορα αν θες και την προσφορά London 2 for 1 βγάζεις χάρτινη.
Αν δεν σ 'ενδιαφερει βγάζεις oyster και τους λες να σου βαλουν μεσα σε αυτη μια 7 day travelcard.
 

krbl

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
https://www.travelstories.gr/community/threads/oyster-or-travelcard.46468/page-15

Ολες τις πληροφορίες στο παραπάνω τοπικ.
Γρήγορα γρήγορα αν θες και την προσφορά London 2 for 1 βγάζεις χάρτινη.
Αν δεν σ 'ενδιαφερει βγάζεις oyster και τους λες να σου βαλουν μεσα σε αυτη μια 7 day travelcard.
Τελεια , ευχαριστω πολυ !!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom