Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο-ΣΟΣ με αεροπορικα εισιτηρια

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.926
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ΣΟΣ ΣΟΣ .... θελω να παω λονδινο το τελευταιο σκ του μαιου και με την ευκαιρια της προσφορας της αιγαιου,ειδα τα εισιτηρια 155 ευρω πανε-ελα στην αρχη της προσφορας και λεω ο μακακας να μην τα κλεισω ακομα γιατι δεν ξεραμε ακριβεις ημερομηνιες με τον φιλο μου που θα παμε μαζι ...
Μπαινω σημερα και το 155 ειχε γινει 255 ... ψαχνω τωρα σε διαφορα sites με αεροπορικα εισιτηρια και ολα πανω κατω εχουνε τις ιδιες τιμες και το airtickets.gr μου βγαζει 173 ευρω τις μερες ακριβως που θελω μ lufthansa .. να το εμπιστευτω και να κλεισω τα εισιτηρια;;; δεν εχω ακουσει καλα σχολια για το συγκεκριμενο site γιαυτο ρωταω και δυστυχως δεν εχω εμπειρια απο booking εισιτηριων μεσω sites,οποτε κλεινω αεροπορικα κλεινω απευθειας μεσω των εταιρειων .. τι να κανω;;;
ΣΟΣ γιατι προβλεπω οτι οσο δεν κλεινω τα εισιτηρια τοσο θα ανεβαινει και η τιμη ..
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Έχω κλείσει αεροπορικά από το site της airtickets πολλές φορές και ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα. Κλείστα, γιατί όσο το καθυστερείς το 255 θα γίνει 285 κλπ, κλπ...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.926
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
και εγω αυτο πιστευω .. μπηκα και στο site της lufthansa και ειχε υψηλοτερες τιμες .. γινεται αυτο;;;
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
και εγω αυτο πιστευω .. μπηκα και στο site της lufthansa και ειχε υψηλοτερες τιμες .. γινεται αυτο;;;
Βεβαίως και γίνεται. Τον Ιανουάριο έκλεισα εισιτήρια για Πράγα με Lufthansa στα 153 ευρώ μέσω του Kayak, τη στιγμή που από το site της Lufthansa τα έβρισκα αρκετά ακριβότερα.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.926
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ωραια,ευχαριστω πολυ με εσωσες που ησουνα μεσα τετοια ωρα μαλλον θα τα κλεισω μπαμ μπαμ
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.614
Likes
9.926
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
πες μου μονο τι δωρο θες να σου φερω :)
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Και εγώ έχω χρησιμοποιήσει το airtickets απλά και τις 3 φορές καθυστέρησε το mail με τα εισιτήρια,οπότε χρειάστηκε τηλέφωνο κ ήρθε αμέσως.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εννοείται ότι θα τα κλείσεις. Η airtickets είναι μια χαρά,ρε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.062
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom