Λύτρα για την επόμενη εκπομπή

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όπως - ίσως - ξέρετε, κρατάω όμηρο το 4ο επεισόδιο της εκπομπής του Travelstories :cool:

Στο 4ο επεισόδιο έχω καλεσμένο ένα από τα πιο ταξιδεμένα και περιπετειώδη μέλη της κοινότητας μας, τον @Yorgos

Αναζητούνται 500 συνδρομητές στο κανάλι μας για να απλευθερωθεί!!! (το επεισόδιο, όχι ο @Yorgos) :bleh:

Εγγραφείτε στο κανάλι του Travelstories και ... πείτε το και στους φίλους σας να φτάσουμε τους 500 συνδρομητές το συντομότερο!!!

https://www.youtube.com/user/taksidia

Για να σας δω...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έτσι που το γράφεις καταλαβαίνω ότι θαπρεπε να ξέρω ποια είναι αυτή. Αλλά δεν. :lol:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.085
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Την γκουγλαρισα και δεν !!Δεν ξέρω τι φωνή έχει η αοιδός,αλλά δεν..Για να γραφτουμε στο γιουτουμπ.
Είμαι το 452
Ημουν πριν από εσάς κύριε, έχω το 405.
(Μπήκε κι η κόρη τώρα και πήρε το 454)
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Μια χαρά το βράδυ θα δούμε στον ΑΝT1 για άλλη μια φορά το "ΜΙα Ιταλίδα από τη Κυψέλη!!" ή την Νήσο 2 στον Άλφα!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Όπως - ίσως - ξέρετε, κρατάω όμηρο το 4ο επεισόδιο της εκπομπής του Travelstories :cool:

Στο 4ο επεισόδιο έχω καλεσμένο ένα από τα πιο ταξιδεμένα και περιπετειώδη μέλη της κοινότητας μας, τον @Yorgos

Αναζητούνται 500 συνδρομητές στο κανάλι μας για να απλευθερωθεί!!! (το επεισόδιο, όχι ο @Yorgos) :bleh:

Εγγραφείτε στο κανάλι του Travelstories και ... πείτε το και στους φίλους σας να φτάσουμε τους 500 συνδρομητές το συντομότερο!!!
Έτσι όπως τα λες είναι πρόκληση να κάνω unsubscribe, να ξέρεις... :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Την γκουγλαρισα και δεν !!Δεν ξέρω τι φωνή έχει η αοιδός,αλλά δεν..Για να γραφτουμε στο γιουτουμπ.
Είμαι το 452
Ελληνο-καναδή που τραγουδούσε σε αρκετά μαγαζιά της ελληνικής παροικίας (είδες άμα έχεις συγγενείς στα ξένα; ). Εκτός από εμφάνιση, είχε και πολύ καλύτερη φωνή από κάτι Καλομοίρες που βραβεύονταν σε ρεάλιτυ που συμμετείχε.

#462
 

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
Δώσε το αλλιώς θα μπω με καμία 40αρια gmails accounts (έχω γύρω στα 160 mails πίστεψε με) να κάνω εγγραφή
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.259
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ελληνο-καναδή που τραγουδούσε σε αρκετά μαγαζιά της ελληνικής παροικίας (είδες άμα έχεις συγγενείς στα ξένα; ). Εκτός από εμφάνιση, είχε και πολύ καλύτερη φωνή από κάτι Καλομοίρες που βραβεύονταν σε ρεάλιτυ που συμμετείχε.

#462
Καλά πιο γνωστή έμεινε γιατί κατέστρεψε τον Καραφώτη και μετά τα έφτιαξε με τον Μπο από άλλο τηλεπαιχνίδι. Από φωνή δεν ξέρω, πάντως παρότι τα είχε τα χρονάκια της (πολύ μεγαλύτερη του Καραφώτη) ήταν φέτες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom