ΜΑΛΕΒ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Argirw

Member
Μηνύματα
17
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον μόναχο...!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΗΚΑ ΠΩΣ Η ΟΥΓΓΡΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΑΛΕΒ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ...ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ...ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...
:(
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Παρακαλώ διόρθωσε το μήνυμα σου.
Αντικατέστησε τα κεφαλαία με πεζά.
 

Ace

Member
Μηνύματα
41
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y.
Καλή προσφορά μου ακούγεται και μάλιστα μέσα στις γιορτές!Από ότι κατάλαβα μέσα στην τιμή είναι τα πάντα (και οι φόροι)
Αλήθεια πως γίνεται να πληρώσεις εκεί που αναφέρει με bank transfer?
 

Argirw

Member
Μηνύματα
17
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον μόναχο...!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Μπορεί οι προσφορές να ισχύουν και για την περίοδο των Χριστουγέννων αλλά απ' ότι κατάλαβα δεν υπάρχουν τίποτα διαθέσιμο...Αργήσαμε να το πληροφορηθούμε...Τους έστειλα μαιλ πριν 2-3 ημέρες και ακόμα δεν έχω πάρει καμμία απάντηση...
 

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Εγώ έστειλα μαιλ πριν 3 μέρες για 25/12 3 νύχτες και μου απάντησαν ότι ειχαν διαθεσιμότητα. Κάτι όμως μου έτυχε και δεν θα μπορέσω να πάω αυτές τις ημερομηνίες έτσι τους ζήτησα για Γενάρη και ακόμα περίμενω απάντηση.
Τους πήρα τηλ πριν από λίγο (με τα αγγλικά δεν το πολυ έχουν) και μου είπαν αν δεν λάβω απάντηση σήμερα να ξαναστείλω τη φόρμα. Αν έχω κάποιο νέο θα σας πω.
 

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Πάλι εγω. Μου απάντησαν πριν λίγο. Εστειλα τα στοιχεία της πιστωτικής μου και τώρα περιμένω τις λεπτομέρειες για το ξενοδοχείο. Ημερομηνίες 7/1 με 10/1.Ανυπομονώ...
 

Ace

Member
Μηνύματα
41
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y.
Έστειλες πριν τρεις μέρες και σου είπαν ότι έχουν διαθεσιμότητα για 25/12?
Έστειλα κι εγώ πριν τρεις μέρες...ρώτησα για 25/12 και μου απάντησαν αμέσως με Mail λέγοντας μου ότι δεν έχουν για 25/12.....και μου πρότειναν για 26/12
Δεν απάντησα διότι ήθελα εκείνη τη συγκεκριμένη μέρα,λέτε να ξαναστείλω και να ρωτήσω για 25????
 

nioa

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο..
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολύνησία
Μaleev

Ταξιδεψα μ' αυτη την προσφορα τον Οκτώβριο. Η τιμή είναι πραγματικά τελική με φόρους και πρωϊνο. (πολλά 5αστερα στη Βουδαπέστη το χρεώνουν extra) Δεν χρησιμοποίησα το bank transfer αλλά έστειλα FAX. Τους πήρε λίγες ημέρες να απαντήσουν, αλλά τέλος καλο. Α θέλετε μπορείτε να δε'ίτε κια το post, με περισσότερα στοιχεία. Να υπενθυμίσω ότι αν θέλετε μπορείτε όταν ζητήσετε πληροφορίες μπορείτε να επιλέξετε πιο ξενοδοχείο προτιμάτε. (Σας στέλνουν λίστα )Τώρα στις γιορτές θα είναι μαγευτικά!

Καλό ταξίδι
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Αλήθεια; Νόμιζα κι εγώ ότι ήταν για 2 άτομα οπότε μου φαινόταν ok. Αλλά για 1 άτομο νομίζω ότι όντως δε συμφέρει, αν τουλάχιστον το κλείνει κανείς με το σκεπτικό της "προσφοράς".
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αλήθεια; Νόμιζα κι εγώ ότι ήταν για 2 άτομα οπότε μου φαινόταν ok. Αλλά για 1 άτομο νομίζω ότι όντως δε συμφέρει, αν τουλάχιστον το κλείνει κανείς με το σκεπτικό της "προσφοράς".
229 για πεντάστερο+ αεροπορικό δε συμφέρει?τα βρίσκεις μόνος πιο λίγο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom