ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

attallian

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!
16 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΓΚΡΟΥΠ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΞΙΟΘΕΤΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝΤΕ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΟΥΜΕ. ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΚΤΟΡΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΑΚΤΟΡΙΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. SOS!!!!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ!!!!
 
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
καλησπερα...κατ'αρχην θα σου πω συγχαρητηρια για την επιλογη!!!εγω την προηγουμενη εβδομαδα γυρισα απο ρωμη(μηνα του μελιτος)κ μετανιωσα που δεν πηγα κων/πολη!!!!ειναι υπεροχη!!!εγω θα σου ελεγα να ψαξεισ μεσω προκτοριου αλλα για πακετο οχι γκρουπ!!!ετσι πηγα κ εγω ρωμη(με πακετο).
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
Να πατε μόνοι σας. Ειναι απο τις πιο ευκολες πόλεις να πας και να κινηθεις.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κοιτα να πατε να ψηφίσετε το πρωί !!!
να ζήσετε.
Την Κωνσταντινουπολη θα την ερωτευτειτε !!
πηγαίνετε μονοι σας ειναι πανευκολα..στο φόρουμ θα βρείτε τα πάντα να διαβάσετε!!
απαραίτητη προυπόθεση να μείνετε στην παληα πόλη.
καλο ταξίδι!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
αυτο για τις αναχωρησεις των γκρουπ συγκεκριμενες μερες δεν το ξερω..

αλλα δεν ειναι δυσκολο να τα κλεισετε ολα μονοι σας.αεροπορικα,ξενοδοχεια,ξεναγησεις κτλ.πραγματικα ειναι ευκολη πολη.

τωρα αν γενικα αγχωνεστε και λογω αγγλικων αλλα και λογω οτι θελετε κατι ετοιμο χωρις να τρεξετε για τιποτα γιατι δεν φευγετε πεμπτη λοιπον?εχει να κανει με τις αδειες σας?

επισης ποσες μερες θα μεινετε?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
με μια γρηγορη αναζητηση στο google μου εβγαλε αυτο http://www.point4travel.gr/ λεει καθημερινες αναχωρησεις.

οποτε ψαξτο καλυτερα.σιγουρα θα υπαρχουν πρακτορεια που αναχωρουν και αλλες μερες εκτος απο πεμπτη εκτος απ τα ενα-δυο πρακτορεια που ειδες.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!
16 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΓΚΡΟΥΠ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΞΙΟΘΕΤΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝΤΕ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΟΥΜΕ. ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΚΤΟΡΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΑΚΤΟΡΙΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. SOS!!!!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ!!!!
Ενω οι Τουρκοι σκιζουν στα αγγλικα. Γλωσσα του σωματος ξερεις αγαπητε; Λατινικους χαρακτηρες ξες να διαβαζεις; Αν ειστε ΟΚ απ' αυτα τα δυο κλειστε μονοι σας. Και φυσικα θα σας βοηθησουμε κι εμεις εδω.

Η ωρα η Καλη!

ΥΓ Ευτυχως που θα αναχωρησετε 18 και μετα, γιατι αν δεν ψηφιζατε στις 17 δεν βοηθουσα καθολου.
 
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
η γνωμη μου ειναι να πατε μονοι σας(οπως λενε κ οι υπολοιποι) ειναι ευκολη πολη κ σχετικα φθηνη!!! το γκρουπ θα σας κουραση πολυ,επειδη προκειτε κ για γαμηλιο ταξιδι το λεω!!!οσο για τα αγγλικα δεν γνωριζουν σχεδον καθολου εκτος απο λιγους νεους!!!αλλα στραβα κουτσα συνενοηση γινετε!!!

οσο αφορα για το πακετο που σου ειπα για κωνσταντινουπολη δεν ξερω τι ακριβως περιλαμβανει .το δικο μου για ρωμη επελεξα να εχει μια μερα ξεναγιση(πριβε) κ μεταφορα απο ξενοδοχειο στο αεροδρομιο κ το αντιθετο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom