Ινδονησία ΜΠΑΛΙ ΣΕ ΣΥΝΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΙ????

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
αν δω αλλο λιγο αγιο δομηνικο και μπαλι ...θα αυτοκτονησω στη disney μα το θεο
Lalibela και γω μια απ`τα ιδια:haha:

mene μεινε στο Μπαλι αλλιως 17000 νησια εχει η Ινδονησια πηγαινε σε κανενα διπλανο.Πολλοι πανε Μπαλι και μενουν εκει ολη τους τη ζωη και συ για 8 μερες μεχρι..... να προσαρμοστεις....ξαναφευγεις.


Μεχρι και Αυστραλια πας οταν βρεθεις εκει κατω.:rolleyes::airplane::rolleyes:
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Αν θες τη γνώμη μου, άσε το Λομπόκ για άλλη φορά και κάτσε στο Ubud παραπάνω. Πίστεψέ με, αν αρχίσεις και τριγυρνάς με βάση το φοβερό Ubud δε σε φτάνουν τόσες λίγες μέρες, έχεις τόσα να δεις, να κάνεις, να περπατήσεις.
Ζηλεύω αφόρητα τώρα, θα πας σε παράδεισο και θα μείνεις σε φοβερό μέρος (ξέρω την τοποθεσία, όχι το ξενοδοχείο). Καλά να περάσεις και ξέχνα το ξερό-άνυδρο Λομπόκ....
Ειπα να σας ακουσω και ν αφησω το Λομποκ για μιά αλλη φορα!!:Dκαι γω δεν ημουν 100% σιγουρη γι αυτη την επιλογή γι αυτό είπα να πάρω και άλλες απόψεις.Σκέφτομαι τις 2 μέρες εκείνες που ήταν για Λομπόκ να τις περάσω σ άλλο ξενοδοχείο sto στο νότιο τμήμα του Ubud.

:bleh:Γι αυτο και εγω έκλεισα ξενοδοχείο εκεί, θυμάμαι που είχες γράψει οτι το μέρος εκεί είναι υπέροχο
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Θα πάθεις πλάκα, δεν είναι απλά ωραία, είναι φα-ντα-στι-κό μέρος....και μη ξεχάσεις το Nomad και το Sari Organic....και spa στο ξενοδοχείο που γράφω στο στόρι....ζηλεύω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.575
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom