Μάλτα Μάλτα

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ονειρεμένο Ταξίδι
far away
μονο ταξιδια doug! να τα τρως σιγα σιγα να κρατησουν;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Οχι ολα, αυτα τα χρησημοποιω μόνο για τα ταξίδια! Για αλλο σκοπο θεωρω πως δεν υπάρχουν! Εκτος κ αν υπάρξει σοβαρός λόγος!:)
ο αλλος σκοπος ειναι ο γαμος???????????????:cool: τεσπα φοινικες εχει και ασχημες γυναικες απο οτι μου εχει το αφεντικο μου που εχει παει!!!:bleh:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
μονο ταξιδια doug! να τα τρως σιγα σιγα να κρατησουν;)
Βαρσαμία αν σκεφτεις οτι τα χρηματα τα κέρδισα πριν απο 7 χρονια και εχω στην ακρη σχεδον τα μισα, ειμαι σε καλο δρομο, αλλοι στη θεση μου θα τα ειχανε ξοδεψει!!
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
ο αλλος σκοπος ειναι ο γαμος???????????????:cool: τεσπα φοινικες εχει και ασχημες γυναικες απο οτι μου εχει το αφεντικο μου που εχει παει!!!:bleh:
ΗΤΑΝ ο γάμος! Δυστυχώς ή ευτυχως η μοιρα τα εφερε αλλιώς!
Οσο για τη Μαλτα ενα 3ημερο θα το χτυπησω καποια στιγμή & ας εχει ασχημες γυναικες!:haha:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Κάπου στο κείμενο γράφω οτι η Μάλτα μου έδωσε την εντύπωση χώρας με αραβικά στοιχεία. Ανάμεσα σ'αυτά και οι φοίνικες αλλά και τα χρώματα. Φέτος που πήγα Τυνησία το επιβεβαίωσα. Έχει λοιπόν. Μαζί με τις φραγκοσυκιές είναι η βλάστηση που κυριαρχεί. Δεν έχει άλλωστε και πολύ.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
ασχετο αλλα εχω ενεργοποιησει την αντιστροφη μετρηση αλλα δεν εμφανιζεται οταν γραφω . τι κανω λαθος? μηπως ειμαι στοκος???
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
ΗΤΑΝ ο γάμος! Δυστυχώς ή ευτυχως η μοιρα τα εφερε αλλιώς!
Οσο για τη Μαλτα ενα 3ημερο θα το χτυπησω καποια στιγμή & ας εχει ασχημες γυναικες!:haha:
sorry φιλε δεν ηξερα.... βρε χτυπα την ... υπαρχουν και οι τουριστριες!!!:p:p
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ονειρεμένο Ταξίδι
far away
πολυ καλα το πας. κι εγω το ιδιο θα εκανα... δικα σου ειναι να τα τρως οπως θες! και οποτε θες... οσο πιο συνετα τοσο πιο μακρυα:hug:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
φοινικες εχει και ασχημες γυναικες απο οτι μου εχει το αφεντικο μου που εχει παει!!!:bleh:
Οι Μαλτέζοι επειδή μάλλον κρατάνε από Φοίνικες έχουν φατσούλες αστείες που θυμίζουν πολύ τους Φοίνικες στον Αστερίξ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.676
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom