Ηνωμένο Βασίλειο Μάντσεστερ-Λονδίνο - Μάντσεστερ

DIMORTAS

Member
Μηνύματα
11
Likes
6
Καλημέρα και καλό σκ.
Έχω πολύ καιρό να γράψω μιας και δεν έκανα και κανένα ταξίδι λόγω παιδιων..
Ερώτηση παρακαλώ. Βρήκα αεροπορικά με Ryan με 65ε πήγαινελα Θεσσαλονίκη - Μάντσεστερ.
Είναι εύκολο το ταξίδι να πάω Λονδινο με τα παιδιά 2 και 4; με αυτοκίνητο; 11-18/12 τα βρήκα τα εισητηρια. Να διαθέσω όλη την πρώτη και τελευταία ημέρα Μάντσεστερ και γύρω και τις υπόλοιπες Λονδίνο; θα προλάβω; να τα κλείσω τα εισητηρια είναι πολύ καλή ευκαιρία θεωρώ.

Ευχαριστώ
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλημέρα και καλό σκ.
Έχω πολύ καιρό να γράψω μιας και δεν έκανα και κανένα ταξίδι λόγω παιδιων..
Ερώτηση παρακαλώ. Βρήκα αεροπορικά με Ryan με 65ε πήγαινελα Θεσσαλονίκη - Μάντσεστερ.
Είναι εύκολο το ταξίδι να πάω Λονδινο με τα παιδιά 2 και 4; με αυτοκίνητο; 11-18/12 τα βρήκα τα εισητηρια. Να διαθέσω όλη την πρώτη και τελευταία ημέρα Μάντσεστερ και γύρω και τις υπόλοιπες Λονδίνο; θα προλάβω; να τα κλείσω τα εισητηρια είναι πολύ καλή ευκαιρία θεωρώ.

Ευχαριστώ
Το αυτοκίνητο είναι δύσκολο και χρονοβόρο. Χωρια το θέμα του ότι είναι άχρηστο στο κεντρικό Λονδίνο.

Έχει πολύ συχνά τραίνα που κάνουν περίπου δύο ώρες συν το τραίνο από το αεροδρόμιο προς το σταθμό που όμως είναι κοντινή απόσταση. Δε ξέρω το κόστος για τόσο μικρές ηλικίες, αλλά αν δε βρείτε προσφορά το κόστος μετ'επιστροφης θα είναι σίγουρα μεγαλύτερο από αυτό του αεροπορικού. Κοιτάξτε στο www.virgintrains.co.uk
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κάποτε είχα αυτό το δίλημμα πώς να πάω από Μάντσεστερ στο Χίθροου και μου έβγαινε φθηνότερα το αεροπορικό. Φυσικά εσύ θα έχεις και το κόστος Χίθροου-Λονδίνο αν επιλέξεις αεροπλάνο.
 

DIMORTAS

Member
Μηνύματα
11
Likes
6
Το αυτοκίνητο είναι δύσκολο και χρονοβόρο. Χωρια το θέμα του ότι είναι άχρηστο στο κεντρικό Λονδίνο.

Έχει πολύ συχνά τραίνα που κάνουν περίπου δύο ώρες συν το τραίνο από το αεροδρόμιο προς το σταθμό που όμως είναι κοντινή απόσταση. Δε ξέρω το κόστος για τόσο μικρές ηλικίες, αλλά αν δε βρείτε προσφορά το κόστος μετ'επιστροφης θα είναι σίγουρα μεγαλύτερο από αυτό του αεροπορικού. Κοιτάξτε στο www.virgintrains.co.uk

Ευχαριστώ πολύ επανέρχομαι για οποιαδήποτε ερώτηση..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom