Μέλη που δεν είναι ενεργά

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μιας και έχουν περάσει πια 12 ολόκληρα χρόνια από όταν ξεκίνησε το Travelstories, η κοινότητα πλησιάζει ολοταχώς τα 30.000 μέλη, και το site φιλοξενεί ένα τεράστιο όγκο αναμνήσεων και πληροφοριών, βλέπω πολλές φορές παλιά κείμενα εξαιρετικά χρήσιμα, τα οποία ανήκουν σε μέλη που δεν είναι πια ενεργά στο forum.

Βεβαίως αυτό είναι στάνταρ χαρακτηριστικό των forum, με κόσμο που σταματάει να γράφει και νέο κόσμο που μπαίνει κατά καιρούς, αλλά παρόλα αυτά νομίζω ότι έχουμε παλιά μέλη που θα ήταν πολύ ευχάριστο να τα δούμε να επιστρέφουν στην κοινότητα.

Έχετε συγκεκριμένα μέλη τα οποία θα θέλατε να δείτε να ξαναγράφουν στο forum? Κάντε μια λίστα παρακάτω, γράφοντας τα ονόματα των μελών με το σύμβολο @ μπροστά. Θα ξεκινήσω εγώ με τον φίλο μου τον @Lthanos με τον οποίο τρέξαμε μαζί το forum τα πρώτα χρόνια λειτουργίας του.

Go!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
@ΕΡΣΗ εξαιρετικές πληροφορίες και πάνω απ' όλα εξαιρετικός άνθρωπος, δεν ξέρω πού χάθηκε...
Χαθηκε απο το φορουμ που εδινε εξαιρετικες πληροφοριες αλλά ευτυχως οχι απο τη ζωη αρκετων απο εμας .
Ερχεται τακτικα στις συναντησεις του φορουμ . Λεει οτι αφου δεν ταξιδευει πλεον οπως παλιά δεν υπαρχει λόγος και να γραφει .
Προχθες ημουν μαζι της , ειναι μια χαρά .
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αμα αρχισω και τους θυμαμαι θα γραφω μεχρι το πρωι χαχαχα
Εχουν περασει πολλοι αξιολογοι αλλά ειναι δυσκολο πλεον να θυμηθω ονόματα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γιατί σε όλους πλην εμού; εγώ είμαι που τον βλέπω εδώ κάθε λίγες μέρες και του λέω να μπει να γράψει. :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί σε όλους πλην εμού; εγώ είμαι που τον βλέπω εδώ κάθε λίγες μέρες και του λέω να μπει να γράψει. :)
Ακριβώς γι αυτό. Εσύ την παίρνεις τη δόση σου τακτικά :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.161
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom