Μαρόκο Μέρες και νύχτες της Αραβίας

Tracer

Member
Μηνύματα
64
Likes
108
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βολιβία Χιλή Αργεντινή
Underwater μου άρεσε πολύ η ιστορία σου! Θα χρησιμοποιήσω τις πληροφορίες σου για το ταξίδι μου στο Μαρόκο! Τέλειες εικόνες!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Underwater μου άρεσε πολύ η ιστορία σου! Θα χρησιμοποιήσω τις πληροφορίες σου για το ταξίδι μου στο Μαρόκο! Τέλειες εικόνες!
Να είσαι καλά! :) Βέβαια κοντεύουν 5 χρόνια από εκείνο το ταξίδι μου, οπότε θα σε συμβούλευα να ψάξεις και για πιο πρόσφατο υλικό. :)
 

Tracer

Member
Μηνύματα
64
Likes
108
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βολιβία Χιλή Αργεντινή
Έχεις πολλές πληροφορίες για το Ραμπατ που μ ενδιαφερουν και δεν βρήκα σε άλλα ποστ. Καλά ταξίδια!
Να είσαι καλά! :) Βέβαια κοντεύουν 5 χρόνια από εκείνο το ταξίδι μου, οπότε θα σε συμβούλευα να ψάξεις και για πιο πρόσφατο υλικό. :)
Ι
Να είσαι καλά! :) Βέβαια κοντεύουν 5 χρόνια από εκείνο το ταξίδι μου, οπότε θα σε συμβούλευα να ψάξεις και για πιο πρόσφατο υλικό. :)
 

duty_free

Member
Μηνύματα
892
Likes
3.079
Αι πρώτη σελίδι φωτογραφίαι, είναι γαμάται και μέ κάνουν αβόλως να νοιώθω διότι εξεστράκισα το Φες από το συν Θεώ ταξίδι.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Αι πρώτη σελίδι φωτογραφίαι, είναι γαμάται και μέ κάνουν αβόλως να νοιώθω διότι εξεστράκισα το Φες από το συν Θεώ ταξίδι.
Δεν πειράζει, με τόσες απευθείας πτήσεις από Ελλάδα το ταξίδι προς Μαρόκο έχει γίνει ιδιαίτερα εύκολο και άνετα ξαναπάς. Κι εγώ έχω αφήσει πάρα πολλές εκκρεμότητες, δεν εξαντλείται σε έξι μέρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom