Μήλος Μήλος - Διαμονή

demch1

Member
Μηνύματα
61
Likes
4
θα περάσετε τέλεια!!!! μόλις πάτε στο λιμάνι έχει και τουριστικό γραφείο που έχει αρκετά διαφημιστικά για το νησί...καλά να περάσετε!!!!
 

CYPRUS

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Eυχαριστουμε!!!Έχω ακούσει τα καλύτερα για το νησι.Καλες διακοπές και σε σενα!!
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Μπράβο βρε παιδιά για τις τελευταίες πληροφορίες!!!!!Demch1 σε εσένα μιλάω!!! Κι εγώ έλεγα να κλείσω Πλάκα(θα πάω αρχές Ιούλη Θεού Θέλοντος) αλλά αυτό με ο studio Φίλλιπος 40 ευρώ κ με θέα πολύ μου άρεσε. Μμμμμ μήπως να κάνουμε συνάντηση στη Μήλο συμφορουμίτες???? χαχαχα καλό καλοκαίρι!!! Επί τέλους πλησιάζουν οι μέρες για την πρώτη βουτιά!!!!!!!!
 

demch1

Member
Μηνύματα
61
Likes
4
δεν θυμάμαι αν είναι φίλιππος, απλώς το athena εχει πολλές καλές επιλογές, λοιπόν καλά να περάσετε και σας ζηλεύω όσοι πάτε μήλο :)
 

CYPRUS

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Μπράβο βρε παιδιά για τις τελευταίες πληροφορίες!!!!!Demch1 σε εσένα μιλάω!!! Κι εγώ έλεγα να κλείσω Πλάκα(θα πάω αρχές Ιούλη Θεού Θέλοντος) αλλά αυτό με ο studio Φίλλιπος 40 ευρώ κ με θέα πολύ μου άρεσε. Μμμμμ μήπως να κάνουμε συνάντηση στη Μήλο συμφορουμίτες???? χαχαχα καλό καλοκαίρι!!! Επί τέλους πλησιάζουν οι μέρες για την πρώτη βουτιά!!!!!!!!
Εγώ Αυγουστο θα πάω οπότε θα μου πεις μόλις γυρίσεις τα δικά σου TIPS ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!Πήρες καθόλου τηλ. σε νοικιαζόμενα για να δούμε τι γίνεται από τιμές φέτος???
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Εγώ Αυγουστο θα πάω οπότε θα μου πεις μόλις γυρίσεις τα δικά σου TIPS ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!Πήρες καθόλου τηλ. σε νοικιαζόμενα για να δούμε τι γίνεται από τιμές φέτος???
Όχι δεν έχω πάρει ακόμη τηλέφωνο αλλά κοίταξα ένα σωρό στο ίντερνετ. Στον Αδάμαντα όντως βρήκα πολλά οικονομικά καταλύματα 30-40 ευρώ για αρχές Ιούλη. και στην Πλάκα μου έκανε εντύπωση το Χαλαρα studios που για εκείνη την περίοδο είναι περίπου στα 60 ευρώ.
τελικά ο Αδάμαντας είναι η πιο οικονομική λύση.
Αχχχχχ όμως για εμένα οι διακοπές εφέτος δεν είναι σίγουρες(γι'αυτο δεν πήρα και τηλέφωνο) γιατί μόλις έκανα τα χαρτιά μου για μία προκύρηξη(5μηνο) που ξεκινάει 1η Ιουλίου. Και μου χαλάει το πρόγραμμα. Λέτε να με πάρουν και να χάσω τη Μήλο????
Να γελάσω που μετά από τόση ανεργία θα βρω δουλειά, ή να κλάψω που περίμενα πως και πως Μήλο??????
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
ψανχοντας κ γω για μηλο χιχι βρηκα τα δρομολογια λεωφορειου για οποιον θα παει χωρις μεταφορικο..:) :
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μόνο που τα δρομολόγια αυτά είναι του 2009.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
:shock: χαχα ουψ...:oops: χεχε ε νταξει μωρε..! τι 2009 τι 2012..:bleh::roll:
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
Δημαρχείο Μήλου
2287021370-2287021249..
τι να κανουμε..στην τελικη θα παρoυμε εκει τηλεφωνο...!:p
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
παιδια, καθως εψαχνα για μηλο βρηκα ενα που μαρεσε πολυ!!εμεις τελικα δεν το κλεισαμε γτ ειναι στα πολλωνια, αλλα το ζηλεψα λιγακι!..φυσικα το δικο μας το προτιμω!χεχε ειναι κ στην πλακα κ εχει τελεια θεα..!!..αλλααα!!!κ αυτο που θα σας προτεινω εγω(τουλαχιστον, οπως το ειδα απο το ιντερνετ) ειναι ΠΑΝΩ στη θαλασσα, εχει φοβερη διακοσμηση-διακριτικη αλλα εγω το ερωτευτηκα- κ φυσικα ειναι φθηνο!! εχει 60ευρω τη βραδια(!) για υψηλη παντα περιοδο, κ 70 ενα λιγο πιο μεγαλο δωματιο..αλλα εμενα το μικρο μου αρεσε! εμεις το αποκλεισαμε
α) για την αποσταση απο πλακα-αδαμαντα
β) επειδη δεν εχει το καθε δωματιο δικη του βεραντα, κ για μενα αυτο ειναι must!!αλλα ρε παιδια ειναι τοσο ομορφο, ειναι κ πανω στη θαλασσα..που ενταξει!αφηστε που μου ειχε πει η κυρια οτι ειναι 3 τα δωματια..οποτε μειωνονται οι πιθανοτητες να συμπεσουν οι ωρες σας με τους διπλανους..:p λοιπον κ επειδη πιθανον να σας κινησα το ενδιαφερον(!) :) τα δωματια ειναι τα εξης Αρχική Floras Rooms ...:) πειτε μου αν δικαιολογημενα κανω ετσι...:) (??)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.396
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom