Δανία Μία πόλη, Τέσσερα κορίτσια και 30χμ ποδαροδρομος. Φωτο-οδοιπορικό στην Κοπεγχάγη

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινη
Πολύ μου άρεσε η ιστορία σου! Μου άνοιξες την όρεξη για Κοπεγχάγη και γέλασα σε κάποια σημεία. Μα μισό-μισό τον καφέ; :haha: Κάτι παρόμοιο είχαμε πάθει κι εμείς στη Ζυρίχη, άλλη "οικονομική" πόλη αυτή.
Επίσης, μπράβο που άφησες για λίγο το παιδί με τον μπαμπά και πήγες ταξίδι με τις φίλες σου. Όχι σαν άλλες/άλλους που κάνουν παιδιά και τελειώνει η ζωή. Εύχομαι πολλά ταξίδια ακόμα με το παρεάκι. ;)
χαίρομαι πολύ που σου άρεσε η ιστορία μου! Φυσικά αφου έχω εμπιστοσυνη το αφήνω το παιδί, η ανανέωση μόνο καλό κάνει στον ανθρωπο!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ομορφη ιστορια, ομορφη πολη αλλα πιο ομορφα ειναι τα κοριτσια που απαρτιζουν το "παρεακι"!
Να εισαστε ετσι παντα και να ξαναπατε ταξιδακι.
Οσο για τον καφε ..... μοιρασμενος στα δυο με την κολλητη..... ειναι πολυ νοστιμοτερος :)
 
Last edited:

vangelis69

Member
Μηνύματα
154
Likes
193
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή - Παταγονία
Τι μου θύμησες!!! Τέτοιες μέρες Δεκέμβριο του 2000 είχα επισκεφθεί την Κοπεγχάγη. Πανέμορφη υπέροχη και πανάκριβη από τότε!!!
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινη
Τι μου θύμησες!!! Τέτοιες μέρες Δεκέμβριο του 2000 είχα επισκεφθεί την Κοπεγχάγη. Πανέμορφη υπέροχη και πανάκριβη από τότε!!!
Άραγε να παραμένει ακόμα πανάκριβη; Ρητορική ερώτηση φυσικά....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.725
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom