Μαγικές Παραλίες

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Είναι καλοκαιρινό θέμα για να ποστάρουμε MEDIA κ φωτο που δείχνουν παραλίες
(ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΛΕΜΕ - ΟΝ ΤΗΕ BEACH) και ωραία σώματα με μαγιό ή χωρίς.. :icecream:

ξεκινώ με τα παράλια της Νάξου, την Αγία Άννα που τώρα είναι πολύ διαφορετική από το μέρος που ήταν στο παρελθόν με τους χίπηδες να κάνουν γυμνισμό και σεξ στην παραλία πίσω από τα αλμυρίκια, τότε ήταν όλα καλύτερα...

 

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Είναι μαγική παραλία στη Νέα Μάκρη μόλις 35χλμ από την Αθήνα, κάνω την διαδρομή με το αμάξι μου σε 45 λεπτά, τυχαίνει να κατοικώ εκεί όταν δεν θέλω να είμαι στην Αθήνα.

 

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Είναι μαγική παραλία στη Νέα Μάκρη μόλις 35χλμ από την Αθήνα, κάνω την διαδρομή με το αμάξι μου σε 45 λεπτά, τυχαίνει να κατοικώ εκεί όταν δεν θέλω να είμαι στην Αθήνα.
φωτο από την παραλία, ο παραλιακός πεζόδρομος που φθάνει ως τον Μαραθώνα είναι ωραίο μέρος για πεζοπορία έχει ταβέρνες και καντίνες μπροστά στη θάλασσα.

Το μέρος που δείχνω είναι ευθεία κάτω από την εκκλησία Κωνσταντίνου κ Ελένης στη λεωφόρο Μαραθώνος στον κόμβο λεωφόρο Διονύσου στη Νέα Μάκρη.
Δίπλα από την παραλιακή ταβέρνα Αύρα βρίσκεται δωρεάν δημοτικό πάρκιγκ πολλών θέσεων..

003.jpg

015.jpg
002.jpg

022.jpg
 
Last edited:

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Oμολογώ πως δεν είχα δει την ενότητα Παραλιοπληκτοι-Παραλιολογοι
νομίζω πως δεν πειράζει ένα παραπάνω θέμα με παραλίες.

Mαγική παραλία, στη Λίμνη Ευβοίας, συγκέντρωση στην παραλία μελών της φυσιολατρικής ομάδας RAINBOW, ήταν ένα μοναδικό event



στο βιντεο μπορείτε να δείτε το καμπ και βραδινή λήψη από την εστία και ζωντανή μουσική με κιθάρα, ντέφι και τραγούδια από την ομάδα μας, είμαι και εγώ μέλος των RAINBOW..

 

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Νέα Μάκρη, φωτο από την παραλία, ο παραλιακός πεζόδρομος που φθάνει ως τον Μαραθώνα είναι ωραίο μέρος για πεζοπορία έχει ταβέρνες και καντίνες μπροστά στη θάλασσα.

008.jpg

006.jpg

009.jpg

010.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom