Ισπανία Μαδρίτη & Ανδαλουσία

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το καλοκαίρι έχω κλείσει ταξίδι για Μαδρίτη, Σεβίλλη, Κόρδοβα και Γρανάδα. Όσοι έχετε πάει, έχετε να προτίνετε μέρη για φθηνό φαγητό και κοντινά σουπερμάρκετ?
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στη Μαδρίτη το ξενοδοχείο είναι κοντά στον σταθμό gran via. Στη Κόρδοβα θα μείνω κοντά στη Μεσκίτα. Στη Γρανάδα κοντά στον Καθεδρικό. Στην Σεβίλλη κοντά στην πλατεία encarnation.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Το καλοκαίρι έχω κλείσει ταξίδι για Μαδρίτη, Σεβίλλη, Κόρδοβα και Γρανάδα. Όσοι έχετε πάει, έχετε να προτίνετε μέρη για φθηνό φαγητό και κοντινά σουπερμάρκετ?
μπορώ να σε ρωτησω πώς έχεις οργανώσει το ταξίδι και πόσες μέρες θα κάτσεις σε κάθε πόλη? Θέλω κι εγώ να επισκεφθώ αυτά τα μέρη, αλλά νομίζω θέλει χρόνο. Ετσι , εχω σκεφτεί ενα ταξιδι Μαδρίτη και σε άλλο ταξίδι Ανδαλουσία από Μάλαγα. Εσυ πώς τα συνδύασες? Είναι και μακρινες οι αποστάσεις
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
μπορώ να σε ρωτησω πώς έχεις οργανώσει το ταξίδι και πόσες μέρες θα κάτσεις σε κάθε πόλη? Θέλω κι εγώ να επισκεφθώ αυτά τα μέρη, αλλά νομίζω θέλει χρόνο. Ετσι , εχω σκεφτεί ενα ταξιδι Μαδρίτη και σε άλλο ταξίδι Ανδαλουσία από Μάλαγα. Εσυ πώς τα συνδύασες? Είναι και μακρινες οι αποστάσεις
Το έχω οργανώσει για 15 ημέρες. 2 Κόρδοβα, 4 Σεβίλη, 4 Γρανάδα και 5 Μαδρίτη. Απ' όσα έχω διαβάσει στο φόρουμ μας, αλλά και γενικότερα, πιστεύω ό,τι θα καταφέρω να πάρω μια καλή ιδέα από την κάθε πόλη. Οι μετακινήσεις θα γίνουν με το τρένο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Γύρω από Μεσκίτα δεν έχει κανένα μεγάλο μάρκετ,οπότε θα βολευτείς με μίνι μάρκετ
που είναι κοντά.
Στην Γρανάδα επίσης είναι λίγο μακριά και σου σημείωσα τα πιο κοντινά.
ai1311.photobucket.com_albums_s666_pansek_granada_zps390846f6.jpg

Το ίδιο και Σεβίλλη είναι μακριά.
ai1311.photobucket.com_albums_s666_pansek_Sigmaepsilonbeta3AF0lambdalambdaeta_zps483797bd.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom