Μαρτινικα, Γουαδελουπη 255€ απο Παρισι με Air France

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καταρρευση τιμων για Καραιβικη. Ασφαλης σχετικα προορισμος με εξαιρετικα απιθανη ακυρωση μια κ προκειται για γαλλικο εδαφος.
Στα 255 εκονομυ, 580 η premium, 960 business.
Ολες σχεδον οι ημερομηνιες εως ανοιξη. Τελεια εποχη.
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόλις το τσέκαρα! Για 5 άτομα(3 ενήλικες 2 παιδιά) μου το δίνει σύνολο 1022€!!!!
Δεν κρατιεμαι !!!! Το πατάω????!!!!
οπως οταν βρηκα Singapore First με 27€.
πρωτα πατας κ μετα σκεφτεσαι.
 

makeup.elias

Member
Μηνύματα
103
Likes
214
Είναι πειρασμός τα είδα κι εγώ αυτά τα εισιτήρια... Από 230€ για Γουαδελούπη. Αλλά δεν ξέρω αν έχει τόσο όμορφες και εξωτικές παραλίες. Βέβαια για Καραϊβική είναι παμθηνα αλλά είμαι σε δίλημμα..και λόγο κοβιντ ... Αχ δεν ξέρω τι να κάνω 😅😅😅
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.042
Likes
1.583
Έκτακτα μέτρα στη Γουαδελούπη από αύριο, με κλειστά μπαρ και εστιατόρια και συναφείς απαγορεύσεις. Δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να ανεβαίνουν τέτοιες προσφορές αυτή την περίοδο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να ανεβαίνουν τέτοιες προσφορές αυτή την περίοδο...
Εγώ δεν ξέρω τι νόημα έχουν τέτοια σχόλια σε φόρουμ ταξιδιωτών. Μπορείς να εκφράσεις την απαισιοδοξία σου στο οφ τοπικ. Θα συνεχίσουμε να ποσταρουμε προσφορές για όλους τους ανοικτούς προορισμούς με ή χωρίς την έγκριση σου. Όπως για Γουαδελούπη, Καμερούν κ Αφγανιστάν. Για Σαλαμίνα στο αντιστοιχο θεμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom