Μα που να πάω?!

tiniakos

Member
Μηνύματα
39
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Στα μέσα Ιουλίου πρώτα ο Θεός θα πάμε ταξιδάκι με τη γυναίκα μου.
Το θέμα είναι που μέσα ή έξω?
Έχουμε πάει στη μισή Ελλάδα περίπου και από εξωτερικό Κωνσταντινούπολη, Ρώμη και Φλωρεντία.
Τι προτείνετε?
Τα αεροπορικά είδα ότι έχουν πάρει την ανηφόρα για τότε 14-15 Ιουλίου με επιστροφή 21-22 Ιουλίου.
Είμαστε Τήνο.(Δεν μου αρέσουν τα αεροπλάνα αλλά μπαίνω).:roll:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Για την περίοδο που θες με 200 πάνω κάτω ευρώ το άτομο πας Λονδίνο, Ιταλία και Γερμανία.

Aν και η απορία μου είναι γιατί κλείνετε αεροπορικά για μέσα καλοκαιριού ένα μήνα πριν?
Οι τιμές ανεβαίνουν αυτή την περίοδο ότι και να γίνει.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γερμανια -Αυστρια ενδεικνυνται για καλοκαιρι...ωραια φυση ..λιμνες ποταμια κλπ
Αν εχετε ανεση με την οδηγηση στο εξωτερικο νοικιαστε και αμαξι για να γυρισετε πολλα μερη.
 

chris7cn

New Member
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ελπίζω στη Σκωτία...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία ή Αργεντινή
Ωραία είναι Ιταλία τόσο βόρεια όσο και νότια. Απο τη στιγμή που έχετε επισκευτεί Ρώμη και Φλωρεντία, εγώ θα πρότεινα βορρά (Μιλάνο, Βενετία, Ιταλικές Άλπεις) ή νότο (Νάπολη, Αμάλφι ή Σικελία).. Προσφέρονται για την περίοδο που ενδιαφέρεστε (αν και στο νότο υπάρχει ένα θέμα με τη ζέστη) και με σχετικά κοντινές αποστάσεις + τα εισητήρια σε λογικές τιμές γενικά. Επίσης τι θα λέγατε για Δαλματικές Ακτές; Εκεί δεν έχω πάει προσωπικά αλλά έχω ακούσει πολύ θετικά σχόλια.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
εγω παλι για καλοκαιρι, θα προτεινα ωραιοτατο κυκλαδονησι:)οσο πιο μικρο, τοσο καλυτερα;)

απο την αλλη, αν γενικα ειναι η μονη φαση μεσα στο χρονο που θα εχετε αδεια για διακοπες, κοιταξτε για εξωτερικο!

καλα να περασετε οπου και να πατε!
 

tiniakos

Member
Μηνύματα
39
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Κάντε μια αναζήτηση σε τιμές στο μεγάλο κουφονήσι:mad:85 ευρώ η βραδιά στο ενοικιαζόμενο δωμάτιο τη στιγμή που φέτος με την κρίση στην Τήνο βάζουν και με 10 ευρώ το άτομο σε ωραιότατα δωμάτια με κλιματισμό και όλες τις ανέσεις.
Έλεος και πάλι έλεος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Τα Κουφονήσια δεν ανήκουν πλέον στα "ερημικά νησιά" και εννοείται ότι είναι πολύ ακριβά.
Μπορείς να επιλέξεις κάποιο άλλο από τις μικρές Κυκλάδες ή κάποιο από τα πιο μεγάλα νησιά που, όντως, λόγω μεγάλης προσφοράς σε δωμάτια, μπορεί να κάνουν καλές τιμές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom