Μετά το Βιετνάμ τι? Ξέμεινα από ταξίδι-όνειρο...

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Παιδιά έχω πρόβλημα!!!!!!!!!

Μόλις γυρίσαμε από το ταξίδι-όνειρο μου: Βιετνάμ-Καμπότζη.. και όχι απλά ανταπεξήλθε των προσδοκιών μου... αλλά τις ξεπέρασε κατά πολύ!!
Ήταν το ωραιότερο ταξίδι που έχουμε κάνει!!!!!!!!!!!

και τώρα???
Ξέμεινα από ταξίδι-όνειρο??!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Άσε που τα standards ανέβηκαν πια πολύ!! Το ταξίδι αυτό ανέβασε τον πήχη πολύ ψηλά....:roll::roll::roll:
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μπράβο!!! :clap:
Χαίρομαι που κι εσύ πέρασες τέλεια!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Ποτε δεν κανει να ξεμενεις απο ταξιδι-ονειρο. Διαλεξε τωρα κατι απο αλλη ηπειρο για να ειναι τελειως διαφορετικο.
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Ποτε δεν κανει να ξεμενεις απο ταξιδι-ονειρο. Διαλεξε τωρα κατι απο αλλη ηπειρο για να ειναι τελειως διαφορετικο.
ναι αλλά τι????
ακούω προτάσεις.......... δε θέλω κάτι απλό..και συνηθισμένο.. (χαχα ψωνιστικό??)
Η αλήθεια είναι ότι τώρα πια πήραν τα μυαλά μου αέρα..........
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αυστραλια, Περου, Μαδαγασκαρη, Ισλανδια...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ναι αλλά τι????
ακούω προτάσεις.......... δε θέλω κάτι απλό..και συνηθισμένο.. (χαχα ψωνιστικό??)
Η αλήθεια είναι ότι τώρα πια πήραν τα μυαλά μου αέρα..........
Θα σου προτείνω το δικό μου ταξίδι όνειρο, μήπως και καταφέρεις να πας εσύ.:)
Λοιπόν έχουμε και λέμε...Για αρχή λοιπόν μέσω του Seattle θα πας στην καταπληκτική πρωτεύουσα της Αλάσκα τη Juneau. Έπειτα μέσω παγοθραυστικού, θα περάσεις μερικές μέρες στο ονειρεμένο Barrow με τις 30 μέρες νύχτα...Στην επιστροφή θα κάνεις και μια στάση στο Anchorage που είναι και η μεγαλύτερη πόλη της Alaska... :p
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Θα σου προτείνω το δικό μου ταξίδι όνειρο, μήπως και καταφέρεις να πας εσύ.:)
Λοιπόν έχουμε και λέμε...Για αρχή λοιπόν μέσω του Seattle θα πας στην καταπληκτική πρωτεύουσα της Αλάσκα τη Juneau. Έπειτα μέσω παγοθραυστικού, θα περάσεις μερικές μέρες στο ονειρεμένο Barrow με τις 30 μέρες νύχτα...Στην επιστροφή θα κάνεις και μια στάση στο Anchorage που είναι και η μεγαλύτερη πόλη της Alaska... :p
Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Αχχχ τι ωραία.. μου αρέσει έτσι που το περιγράφεις.. δίνεις και λεπτομέρειες...θα το ψάξω.. :D:D
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Και κατι ακομα,πιο διαφορετικο:
Η εταιρία Μπόινγκ, η οποία εδρεύει στο Χιούστον, ανακοίνωσε ότι έχει συνάψει συμφωνία για την μεταφορά επιβατών στο διάστημα.
Το διαστημικό ταξίδι θα πραγματοποιείται με το διαστημικό σκάφος CST-100, το οποίο κατασκευάζει η Μπόινγκ για τη ΝΑΣΑ.
Το CST-100 μπορεί να μεταφέρει επτά επιβάτες και να πετάει σε χαμηλή τροχιά.
Σύμφωνα με ανακοίνωση που ανάρτησε στην ιστοσελίδα της η Μπόινγκ, το διαστημικό σκάφος θα είναι έτοιμο να ταξιδέψει ως το 2015.
Η εταιρία Space Adventure, η οποία εδρεύει στη Βιρτζίνια, έχει κλείσει θέσεις για επτά άτομα που θα συμμετάσχουν σε οκτώ αποστολές στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό, η καθεμία έναντι εκατομμυρίων δολαρίων.
Μέχρι στιγμής δεν έχει αποφασιστεί τιμή για τις πτήσεις της Μπόινγκ.:D
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Και κατι ακομα,πιο διαφορετικο:
Η εταιρία Μπόινγκ, η οποία εδρεύει στο Χιούστον, ανακοίνωσε ότι έχει συνάψει συμφωνία για την μεταφορά επιβατών στο διάστημα.
Το διαστημικό ταξίδι θα πραγματοποιείται με το διαστημικό σκάφος CST-100, το οποίο κατασκευάζει η Μπόινγκ για τη ΝΑΣΑ.
Το CST-100 μπορεί να μεταφέρει επτά επιβάτες και να πετάει σε χαμηλή τροχιά.
Σύμφωνα με ανακοίνωση που ανάρτησε στην ιστοσελίδα της η Μπόινγκ, το διαστημικό σκάφος θα είναι έτοιμο να ταξιδέψει ως το 2015.
Η εταιρία Space Adventure, η οποία εδρεύει στη Βιρτζίνια, έχει κλείσει θέσεις για επτά άτομα που θα συμμετάσχουν σε οκτώ αποστολές στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό, η καθεμία έναντι εκατομμυρίων δολαρίων.
Μέχρι στιγμής δεν έχει αποφασιστεί τιμή για τις πτήσεις της Μπόινγκ.:D
Λες??? χαχα.. όχι ότι μου λείπουν τα εκατομμύρια.. αλλά μήπως με πιάσει καμιά ναυτία.. φοβάμαι.. στο διάστημα...:haha::haha:
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Καλώς την!!!!

Πολύ χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα.

Έχεις πολύ ζηλευτό πρόβλημα!!!!


Λοιπόν τι θα έλεγες για ..... Υπερσιβηρικό;
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
συνορα βορειας και νοτιου κορεας ....:bleh:

για τα κουνουπακια στα μερη που πηγες δεν λες τιποτα .........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom