Μετακόμιση στην Κέρκυρα

dimkak44

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
Γεια σε όλους,
έχω ταξιδέψει σε αρκετά μέρη γύρω στην Ελλάδα από την Αλεξανδρούπολη μέχρι και την Κρήτη. Έχω δει τις ομορφιές της και τους ξεχωριστούς ανθρώπους από άκρη σε άκρη. Μένω στην Αθήνα αλλά μετά από όλα αυτά που μας συμβαίνουν τον τελευταίο χρόνο σκέφτηκα πως θα ήταν καλύτερο να αλλάξω παραστάσεις να φύγω από τους γρήγορους ρυθμούς της πόλης και να πάω σε ένα μέρος που οι ρυθμοί είναι πιο κοντά σε αυτούς που μου ταιριάζουν ώστε να απολαύσω την ζωή όπως της αξίζει. Είμαι 22 και σε λίγους μήνες θα έχω το πτυχίο μου όποτε θα μπορέσω να ξεκινήσω σιγά σιγά την επαγγελματική μου καριέρα, οπότε θα είναι ένας ωραίος τρόπος να κάνω μια νέα αρχή, όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον έτσι ρομαντικά! Επίσης να σας πω ότι αγαπώ πολύ την μουσική και θα ήθελα να ασχολούμαι με αυτήν στον ελεύθερο χρόνο να μάθω και άλλο μουσικό όργανο και να υπάρχουν μαγαζιά με λαιβ μουσική όλο τον χρόνο (όταν ανοίξουν), είναι σημαντικό για εμένα να υπάρχουν αυτες οι δυνατότητες. Πιστεύετε ότι η Κέρκυρα είναι ένα καλό μέρος για να ζει κανείς όλο το χρόνο από πλευράς επαγγελματικής αποκατάστασης και ποιότητας ζωής;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Γειά σου και καλώς ήρθες.Δεν θα πρέπει να δώσεις περισσότερα στοιχεία για το επάγγελμα που θα κάνεις;Για να πουν την γνώμη τους όσοι ξέρουν.
 

dimkak44

New Member
Μηνύματα
0
Likes
3
Γειά σου και καλώς ήρθες.Δεν θα πρέπει να δώσεις περισσότερα στοιχεία για το επάγγελμα που θα κάνεις;Για να πουν την γνώμη τους όσοι ξέρουν.
Καλώς σας βρήκα!
Ναι βέβαια, σπουδάζω φυσικοθεραπεία. Ιδανικα θα ήθελα να εργαστώ σε αυτόν τον τομέα. Αλλά για αρχή θα μπορούσα να κάνω και άλλες δουλειές χωρίς ειδίκευση στην εστίαση στα ξενοδοχεία οπουδήποτε (πάλι όταν ανοίξουν).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom