Μεταφορά από και πρός Ελ.Βενιζέλος Απεργία

guide

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία!!!
θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος μεταφορά από και προς τo αεροδρόμιο σε μέρα απέργία και μέτρο και προάστιακου και λέωφορείων!
Μόνο ταξί ή μήπως βάζουν οι αεροπόρικες ιδιώτικα λεώφορεια?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.444
Περίμενε λίγο να δεις αν θα κάνουν 24ώρη τα ΜΜΜ. Αλλιώς ταξάκι...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Την Πέμπτη τα ταξί έχουν απεργιά 8.00-17.00.

Ο προοαστιακός όλη μέρα.

Τα λεωφορεία δουλεύουν 9.00-21.00.

Δεν άκουσα ποτέ οι αεροπορικές να βάζουν ιδιωτικά λεωφορεία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Φοβάμαι ότι θα έχουν απεργία και τα ταξάκια... Μόλις έκλεισα από ένα site που χρειάζομαι για μεθαύριο, αν δεχτούν να κάνουν διαδρομή θα ενημερώσω.
Πάντως, τσέκαρε και αν δεν απεργεί το ΚΤΕΛ Αθηνών, που σε πάει ως το Κορωπί. Από κει, δεν ξέρω τι κάνεις...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα εξυπηρετούν και οι γραμμές εξπρές της ΕΘΕΛ (που τώρα λέγεται ΟΣΥ) για αεροδρόμιο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Φοβάμαι ότι θα έχουν απεργία και τα ταξάκια... Μόλις έκλεισα από ένα site που χρειάζομαι για μεθαύριο, αν δεχτούν να κάνουν διαδρομή θα ενημερώσω.
Πάντως, τσέκαρε και αν δεν απεργεί το ΚΤΕΛ Αθηνών, που σε πάει ως το Κορωπί. Από κει, δεν ξέρω τι κάνεις...
Ευτυχώς θα λείπω στην απεργία τους - και ελπίζω να είναι η μοναδική (είναι το βασικό μου μέσο μετακίνησης....)

Πέρυσι στις μεγάλες απεργίες, το ΚΤΕΛ είχε "ανταπόκριση" στο Μαρκόπουλο με το δρομολόγιό του Μαρκόπουλο-Αεροδρόμιο. Για την αντίθετη κατεύθυνση, η στάση των ΚΤΕΛ στο αεροδρόμιο είναι στο επίπεδο αφίξεων, στο δρομάκι μπροστά από το Sofitel.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Ευτυχώς θα λείπω στην απεργία τους - και ελπίζω να είναι η μοναδική (είναι το βασικό μου μέσο μετακίνησης....)
Ωραία νέα η μείωση κομίστρου για μας που έτσι κι αλλιώς το θεωρούμε το ταξί σχετικά οικονομικό και λιγότερο ψυχοφθόρο από τη χρήση ιδιωτικού αυτοκινήτου στην Αθήνα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.882
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom