Με τον Θρυλο στην Πολη(final four)

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Σε εξοδα θα μας βαλει ο Θρυλος να παμε ξανα στην Κων/πολη.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Αντε να ψαξουμε αεροπλανα-ξενοδοχεια και πανω απ'ολα εισητηρια αγωνα...αν βρουμε και δεν τα εχουν παρει ολα τα πρακτορεια.
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
κι εγω!!!! ρε μαζευομαστε να παμε οδικως;; Θα ξεκινησω απο Πατρα και θα κάνω στασεις να μαζευω κόσμο!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.318
Δεν επιτρέπεται η συζήτηση θεμάτων ΟΣΦΠ-ΠΑΟ κτλ.

Το αφεντικό(και εγώ..) ειναι ΑΕΚτζήδικων φρονημάτων...Αχ-βάχ:lol::lol:
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
κι εγω!!!! ρε μαζευομαστε να παμε οδικως;; Θα ξεκινησω απο Πατρα και θα κάνω στασεις να μαζευω κόσμο!
Απο σαλονικα θα ξεκινησω και μπορουμε να τα πουμε εκει!!!! :clap::clap::clap:
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
και εγώ σκέφτομαι να πάω, μέχρι δευτέρα θα έχω αποφασίσει, είχα πάει και στο Παρίσι:(

Ωραια πειτε ποσοι εισαστε να παμε ολοι μαζι αν ειναι! :clap::clap::clap:

το εισητηριο του final four ποσο κοστιζει?
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
και εγώ από Θεσσαλονίκη(κατερινη) θα ξεκινήσω αν πάω, τα τελευταία που μείνανε στην επίσημη σελίδα έχουν 350Ε περίπου αλλα είναι όπως πάντα διημέρου
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
και εγώ από Θεσσαλονίκη(κατερινη) θα ξεκινήσω αν πάω, τα τελευταία που μείνανε στην επίσημη σελίδα έχουν 350Ε περίπου αλλα είναι όπως πάντα διημέρου
πωωωω too much!!!!! :shock::shock::shock: Θα το σκεφτω και θα απαντησω την αλλη εβδομαδα! Με 150-200ε θα πηγαινα σιγουρα. Αν συμψηφηστουν τα υπολοιπα εξοδα τοτε ειμαι μεσα!!!!! :clap:
 

epp1783

Member
Μηνύματα
80
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Πιστευω παντως οτι θα δωσουν καποια φθηνα εισητηρια στους συνδεσμους οταν οριστικοποιηθουν οι ομαδες του final four!
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
παιδια να παρακολουθουμε συχνα το φορουμ αν ειναι να μαζευτουμε να παμε, θα ψαξω κ ιεγω για εισιτηρια!
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
το σταδιο χωραει 13.000 και η κάθε ομάδα παίρνει πάρα πολύ λίγα και αυτά τα παίρνουν ποιο πολύ αυτ που έχουν διαρκείας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.007
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom