Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

KatiaC

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Γεια σας!!! Συγνώμη εκ των προτέρων αν γράφω σε λάθος topic, θα πάω Ρώμη με 2 φίλες μου 27/3-30/3 από Ηράκλειο (μέσω Αθηνών) και βρίσκω τα φθηνότερα εισητήρια στο Pamedakopes.gr στα 155 ευρω με Aegean. Είναι αξιόπιστο πρακτορείο;; Δεν έχω ξαναπάρει εισητήρια απο εκεί, στο site της Aegean τα έχει γύρω στα 10-12 ευρώ ακριβότερα. Τι μου προτείνετε;;;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Γεια σας!!! Συγνώμη εκ των προτέρων αν γράφω σε λάθος topic, θα πάω Ρώμη με 2 φίλες μου 27/3-30/3 από Ηράκλειο (μέσω Αθηνών) και βρίσκω τα φθηνότερα εισητήρια στο Pamedakopes.gr στα 155 ευρω με Aegean. Είναι αξιόπιστο πρακτορείο;; Δεν έχω ξαναπάρει εισητήρια απο εκεί, στο site της Aegean τα έχει γύρω στα 10-12 ευρώ ακριβότερα. Τι μου προτείνετε;;;
Κλεισε οπου αισθανεσαι καλυτερα εσυ!...το pamediakopes ειναι γνωστο,παντως...
 

KatiaC

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Μια χαρά είναι το Pamediakopes. Έβαλες να ψάξει και στο Skyscanner;
Ναι και απο το Skyskanner το βρήκα, μου έβγαλε και το Travelgenio με 143 αλλά έψαξα και δεν βρήκα και πολύ καλες πληροφορίες για το συγκεκριμένο...
 

aathena1971

Member
Μηνύματα
81
Likes
45
Ναι και απο το Skyskanner το βρήκα, μου έβγαλε και το Travelgenio με 143 αλλά έψαξα και δεν βρήκα και πολύ καλες πληροφορίες για το συγκεκριμένο...
Έβαλα τις ημερομηνίες που θέλεις και είναι και το petas.gr, που είναι πιο έγκυρο.
 

petrosdoc

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
καλησπέρα σας, ψάχνοντας για εισιτήρια για Κούβα, βρίσκω μέσω momondo το site paravion ως πιο φθηνό και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο ώστε να κλείσω απο εκεί το εισιτήριο ή επίσης απο τo skyskanner βρίσκω το travelgenio που επίσης δεν γνωρίζω. έχει κανένας άποψη περί της αξιοπιστίας τους? ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπερα παιδια και Χρονια Πολλα με υγεια σε ολο τον κοσμο. Θελω να κλεισω 2 εισιτήρια για Λονδινο για το Gatwick. Για τις 21 Φλεβαρη με 5 Μαρτιου. Το ποιο φτηνο που βρησκω ειναι με Easyjet στα 102 ευρω.

Μηπως μπορει η ξερει καποιος αλλος μηπως μπορω να τα βρω φτηνοτερα ?

Ευχαριστω πολυ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Καλησπερα παιδια και Χρονια Πολλα με υγεια σε ολο τον κοσμο. Θελω να κλεισω 2 εισιτήρια για Λονδινο για το Gatwick. Για τις 21 Φλεβαρη με 5 Μαρτιου. Το ποιο φτηνο που βρησκω ειναι με Easyjet στα 102 ευρω.

Μηπως μπορει η ξερει καποιος αλλος μηπως μπορω να τα βρω φτηνοτερα ?

Ευχαριστω πολυ.
Η τιμή είναι ανά εισιτήριο υποθέτω.Είναι αρκετά καλή τιμή δεδομένου ότι η ημερομηνία ταξιδιού δεν είναι πολύ μακρυά.
 

LIK

Member
Μηνύματα
101
Likes
227
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Η μηχανή αναζήτησης πτήσεων kiwi είναι ότι καλύτερο εχω βρει για πολλές διαδοχικές πτήσεις
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Γεια σας!!! Συγνώμη εκ των προτέρων αν γράφω σε λάθος topic, θα πάω Ρώμη με 2 φίλες μου 27/3-30/3 από Ηράκλειο (μέσω Αθηνών) και βρίσκω τα φθηνότερα εισητήρια στο Pamedakopes.gr στα 155 ευρω με Aegean. Είναι αξιόπιστο πρακτορείο;; Δεν έχω ξαναπάρει εισητήρια απο εκεί, στο site της Aegean τα έχει γύρω στα 10-12 ευρώ ακριβότερα. Τι μου προτείνετε;;;
Μία χαρά είναι. Έχω αγοράσει πρόσφατα
 

Giann_

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Ψάχνομαι για αεροπορικά εκτός Ευρώπης και κυρίως για Κούβα. Από το Skyscanner βρίσκω 2 σπαστές πτήσεις σε καλή τιμή στο άθροισμα τους. Πρώτης πτήση από Αθήνα προς Ρώμη με Alitalia και η δεύτερη από Ρώμη προς Αβάνα με AirFrance/KLM. Πρέπει λοιπόν να κάνω 2 διαφορετικές κρατήσεις. Οι φθηνότερες τιμές που βρίσκω είναι από travelgenio και gotogate και στη συνέχεια από petas.gr. Στο airfrance.it βρίσκω την πτήση Ρώμη-Αβάνα γύρω στα 15-17 ευρώ ακριβότερα από travelgenio/gotogate και στο alitalia.com/el βρίσκω την πτήση Αθήνα-Ρώμη γύρω στα 5-7 ευρώ ακριβότερα από travelgenio/gotogate, δηλαδή αν κλείσω από τα sites των αεροπορικών βγαίνει 20-25 ακριβότερα. Έχω κλείσει κατά το παρελθόν εισιτήρια και από travelgenio και από gotogate δίχως να αντιμετωπίσω κανένα πρόβλημα. Τώρα όμως, λόγω ότι ο προορισμός δεν είναι στην Ευρώπη και λαμβάνοντας υπόψιν ορισμένα αρνητικά σχόλια που έχω διαβάσει, είμαι αρκετά προβληματισμένος για την επιλογή. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.494
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom