Γενικά Μηχανές αναζήτησης για Ασία.

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Aπό τον μικρό μας γούγλη, sites για ειδικότερες πληροφορίες σχετικά με κάποιες Ασιατικές χώρες :

Τravelfish

Αν πρόκειται να πραγματοποιήσω ταξίδι στη ΝΑ Ασία, η πληρέστερη και πιο ενημερωμένη πηγή πληροφοριών είναι αυτό το site. Ότι χρειάζομαι υπάρχει εδώ, τα αξιοθέατα, τα ξενοδοχεία, οι πληροφορίες για τις μετακινήσεις. Δεν υπάρχει πληρέστερο site για τις συγκεκριμένες χώρες.

Talesofasia
Για ταξίδι στην Καμπότζη αυτό είναι το μοναδικό site που χρειάζεσαι. Όλες οι πληροφορίες για τη χώρα υπάρχουν εκεί.

Προσφορές στην Ασία. zuji.com
Η απόλυτη ταξιδιωτική ιστοσελίδα του Travelocity θα σου βρει τα καλύτερα σε Κορέα, Ταϊβάν, Αυστραλία, Ινδία, Σιγκαπούρη και Χονγκ Κονγκ. Για Ασία μόνο, είναι ότι καλύτερο, για αυτό άλλωστε βραβεύεται επί τέσσερα χρόνια σερί.


Πηγές:
Αγαπημένα ταξιδιωτικά sites - World Traveler
Οι πιο ενημερωμένες ταξιδιωτικές οδηγίες - e-club.gr forum
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Τι καλά! Ευχαριστούμε:cool:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μαλυσα ευχαριστουμε πολυ.Πολυ χρησιμα.
Καλα ειδικα αυτο το travelfish.org ειναι σουπερ!!!
Θα το ξεσκονισω!:clap::clap::clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Παιδιά, από αναζητήσεις μου προέκυψαν... προσωπικά δεν τα εχω χρησιμοποιήσει...

Μάλιστα ανοίγοντας αυτό τα θέμα είδα και το πιο γενικό θέμα (ωραίο !) που είχε ανοίξει παλαιότερα η ΕΡΣΗ
http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...-sites-%E3%E9%E1-%F4%E1%EE%DF%E4%E9%E1-2.html

Ελπίζω οι ειδικοί του φόρουμ για Ασία, να δώσουν περαιτέρω τα φώτα τους ( ... σαν διπλωματούχοι ηλεκτρολόγοι :lol:)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παντως αυτο το travelfish ειναι καλο.Εριξα μια γρηγορη ματια για Σαμουι και ελεγε που να πας ..ποιες παραλιες ειναι καλες...αν θες βαβουρα ..αν θες ηρεμια ..που εχει ακριβα μαγαζια..που φθηνα..καιρο..πως να μετακινηθεις..δραστηριοτητες,εκδρομες..πολυ καλο.
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Μετά από τόσες φανταστικές ιστορίες από Ασία, σύντομα με βλέπω να το χρειάζομαι το travelfish
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.528
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom