Γαλλία Ισπανία Μια βοήθεια για ταξίδι..

Esli

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Καλησπέρα και πάλι :) Έχω ένα μεγάλο ζήτημα και θα ήθελα τη βοήθεια σας όσοι γνωρίζετε. Ελπίζω να το εγραψα σε σωστο τοπικ και αν θεσω χαζο ερωτημα παρακαλω μη με αποπάρετε <3
Θέλω τέλη Αυγούστου να πραγματοποιήσω ένα ταξίδι ή στη Βαρκελώνη ή στο Παρίσι για 2 άτομα.
Θέλω να το κάνω σαν δώρο.Δυστυχώς για λεφτά πολλά.. δεν! Και προσπαθούμε να βρούμε την καλύτερη λύση. Είχα βρει κάτι ωραιότατες προσφορές 190 το άτομο αλλα δυστυχώς έχουν λήξει.
Για να μη σας κουράζω το θέμα δεν είναι ούτε σε ποιο από τα δύο θα πάμε αν τα καταφέρουμε ούτε το πόσο θα κάτσουμε (π.χ. μερικές ώρες,μερες,κλπ).
Ψάχνω για τόσο low baget μεχρι 400 ευρω και τα δυο. ξερω δύσκολο και χειμώνα θα ήταν πιο εύκολο. Αλλά καλύτερα να κάνω ότι μπορώ και να δω πως δε γίνεται παρά να τα παρατήσω.Ξέρω θα μου πείτε τόσα μέρη υπάρχουν αλλά δυστυχώς έχω πείσμα θα δω πρώτα ότι εξάντλησα τις πιθανότητες και μετά ας βάλω φουσκωτη πισινα στο μπαλκόνι για να κάνω διακοπές δεν με πειράζει.
Μια λύση που υπάρχει είναι να πάμε οδικός με άτομο δικό μας αλλά από που θα μείνουμε πως θα γυρίσουμε κλπ να τα βρούμε εμείς. Κάθε ιδέα,συμβουλή,λύση ευπρόσδεκτη. :)
 

Esli

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Chris7 ξέρω κουραστικό αλλά έτσι κ αλλιώς είναι δουλειά του θείου μου και δν θα πληρώσουμε το πήγαινε :/
Karfitsa ευχαριστώ πολύ θα το κοιτάξω!
Αν δν βρω κάτι υπάρχει τρόπος να κλείσω από τώρα για π.χ. Τα Χριστούγεννα και να είναι πιο φθηνά;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αν κλεισεις απο τωρα,θα βρεις καλες τιμες για χριστ/να,τουλαχιστον καλυτερες απο του Αυγουστου.
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Θέλω τέλη Αυγούστου να πραγματοποιήσω ένα ταξίδι ή στη Βαρκελώνη ή στο Παρίσι για 2 άτομα.

μπήκα τώρα στο side της vueling και οι πιο φθηνές τιμές για 2 ατομα τέλος αυγούστου μετ' επιστροφής είναι 519 ευρώ. Συγκεκριμμένα 28 αυγούστου είναι το πιο φθηνό εισιτήριο, 89 ευρώ. Δυστυχώς τα άλλα είναι αρκετά τσιμπημένα. Μόνο αν περιμένεις καμία προσφορά που δεν το βλέπω. :(
 

Esli

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Karfitsa αυτο σκεφτομαι να κανω αν δεν βρω για τρ μονο που δυστυχως παλι δεν βρισκω προσφορες του τυπου "πιο φθηνα γτ τα κλεινω πιο νωρις".
Μπορείται να με βοηθήσετε πως να το κοιτάξω πιο συγκεκριμένα τι να ψάξω αφού δεν έβγαλα κάτι από τη δική μου αναζήτηση?

burtonitsa περιμένω προσφορες αυτο ειναι η μονη λυση. συχνα εβαζε και η ryan προσφορες αλλα δεν εχει τρ
 

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
νομίζω πως θα βρεις πιο εύκολα προσφορές για παρίσι αυτην την περίοδο. κάτι θα βγάλει η ryan ή η easy. Πρέπει να ψάχνεις καθημερινά μπας και πετύχεις.
 

Esli

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
burtonitsa αυτο προσπαθω αν και δεν καταλαβαινω πολλα στο σαιτ της εταιριας και μπερδευομαι προσπαθω παντως μηπως πετυχω κατι!
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.330
Likes
3.490
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
πέρνεις τρένο για θεσσαλονικη με 19 ευρώ, κ πετάς με Ryanair για Βαρκελώνη (Χιρόνα για την ακριβεια)
 

Esli

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Silversurfer ευχαριστω πολυ για την προταση σου!
Τα εισητηρια για βαρκελωνη ειναι το θεμα οι τιμες ποσο θα ειναι θελω να δω.
Και κατι ακομα αν δε σε κουραζω. Η Χιρονα ειναι μακρυα απο το Καμπ νου που θελουμε να παμε εμεις? Ενα ταξι ειναι δλδ?
 

Eleannidi

Member
Μηνύματα
46
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ποιός ξέρει πού...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το Καμπ Νου είναι μέσα στη Βαρκελώνη. Η Girona απέχει περίπου 100km από τη Βαρκελώνη. Οπότε ουτε κατα διάνοια για ταξί. Λεωφορείο ή τρένο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.192
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom