Μια καινουργια ταξιδιωτισσα :)

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
Καλημερα και καλως σας βρηκα!

Ειμαι η Αννα! :) Ομολογω οτι ειμαι πραγματικα ενθουσιασμενη με την ανακαλυψη του travelstories. Τα ταξιδια ειναι το παθος μου και πολλα απο αυτα ειναι ονειρα ζωης. Δεν εχω γνωρισει πολλους ελληνες που να μοιραζονται το ιδιο παθος και ενδιαφερον αληθινα. Κ το να βρισκω τοσους πολλους εδω και τοσο φοβερα θεματα κ tips ειναι φανταστικο. Που ξερετε ισως βρω και συνταξιδιωτες!χαχα

Εχω δυο χρονια να ταξιδεψω εκτος Ελλαδας και εχω παθει στερητικο..!!χαχα Στο περελθον εχο βρεθει Ιρλανδια, Αγγλια, Ελβετια, Ιταλια και λιγο Γαλλια. Ελπιζω το βιογραφικο μου να μεγαλωσει συντομα και να συμπεριλαβει κ πιο περιπετειωδεισ και εξωτικους προορισμους.

Εκτος απο τα ταξιδια μου αρεσουν κ τοσα αλλα πραγματα οπως η φωτογραφια, η ιστορια/αρχαιολογια, τεχνη, ιππασια, τα ζωα, η πνευματικοτητα και γενικα οτι μας φερνει σε επαφη με την αορατη πλευρα της ζωης κλπ

Αντε πολλα ειπα!χαχα Τα υπολοιπα σε αλλες σελιδεσ.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς μας ήλθες Genovefa με το ιστορικό όνομα. Μόνο που δε θυμάμαι που τόχω ξανακούσει αλλά δεν ψάχνω...
Εδώ θα βρεις απ΄ όλα. και συνταξιδιώτες (μόνη κι εσύ;;) και παρέες, Τα ενδιαφέροντα σου μας ενδιαφέρουν!
 

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
ευχαριστω πολυ!! Ειναι απο κελτικη μυθολογια αλλα απο μια γυναικεια φιγουρα του Μεσαιωνα νομιζω. Πρεπει ομως και καπου στην Ελλαδα να ειναι ιστορικο ονομα γιατι η μητερα μου το ανεφερε συνεχεια.

Μονη..οχι. χαχα Εχω κοντινα μου ατομα που θελουν να ταξιδεψουν καποια στιγμη. Αλλα δεν ταιριαζουν παντα τα γουστα, οι ημερομηνιες, τα χρηματικα ποσα. Οποτε καινουργιοι συνταξιδιωτες ειναι παντα ευπροσδεχτοι.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:welcome2:
Καταπληκτικό όνομα, καλώς την, ελπίζω να τα λέμε συχνά. Μην ξεθυμάνει ο ενθουσιασμός σου και μείνουμε εμείς με τα καλώς ορίσματα στο χέρι εντάξει;
 

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
χεχεχε :) ευχαριστω ιωαννα! Θα προσπαθησω να τα λεμε συχνα οσο επιτρεπει βεβαια η καθημερινη ζωη και οι αλλες υποχρεωσεις. Ειμαι και διδυμος στο ζωδιο...ωχ! χαχα πλακα κανω, i'll be around.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου Γενοβεφα!
Σε κατανοω απολυτα με τα στερητικα.
Ελπιζω να μην αργησεις να κανονισεις το επομενο σου ταξιδακι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.405
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom