Μια μικρή καλησπέρα σε όλους! :)

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Μετά από μήνες που σας διαβάζω, καιρός είναι να σας μιλήσω κιόλας! :haha:
Είναι πολύ ωραίο να υπάρχει ενα forum σαν αυτό που όλοι σας δίνετε χρησιμότατες πληροφορίες για τα ταξίδια.. Εγώ προς το παρόν δε μπορώ να σας βοηθήσω και πολύ, ελαχιστότατα τα ταξίδια μου (ή σωστότερα οι εκδρομές μου; ;)), αλλά είναι τόσα πολλά τα μέρη που θέλω να δω στο μέλλον και επιπλέον είμαι σε φάση προετοιμασίας για το πρώτο μου ταξίδι "έξω".
Καλώς σας βρήκα! :clap:
 

maris-lou

Member
Μηνύματα
134
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
Ρωμη-Φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
περου
καλως τον κι ας αργησε.σου ευχομαι να πας παντου!
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Σ' ευχαριστώωω! Επίσης! hehe
Και μόλις συνειδητοποίησα ότι ουσιαστικά δε σας συστήθηκα προηγουμένως, είμαι η Φωτούλα ( για να μη μου αλλάζετε και φύλο :bleh: ).
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες Φωτούλα,απ ότι βλέπω επέλεξες Παρίσι -Λονδίνο για πρώτο ταξίδι έξω,θεωρώ ότι έκανες την καλύτερη επιλογή(κυρίως στο Παρίσι αναφέρομαι)για να ξεκινήσεις!!είναι σίγουρο ότι θα περάσεις τόσο όμορφα και θα......γεμίσεις από εντυπώσεις και συναισθήματα......ποιός σε κρατάει μετά,θα σκέφτεσαι πότε να ξαναφύγεις!
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
.....ποιός σε κρατάει μετά,θα σκέφτεσαι πότε να ξαναφύγεις!
Ότι καλύτερο δεν είναι αυτό;; ..ή μήπως όχι;; :D
Ναί τις επέλεξα λίγο στην τύχη, αφού ήμουν τελείως αναποφάσιστη για το που θα πήγαινα, μόνο για την Ευρώπη ήμουν σίγουρη! Ε και επειδή ο καιρός περνάει (το ταξίδι θα γίνει μέσα Οκτωβρίου) διάλεξα κάτι! (χαχαχα)
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
Γειά σου Φωτούλα κ καλά ταξίδια....(εύχομαι να'ναι πολλά).όλοι από κάπου αρχίζουν κ εγώ μια απ'τα ίδια!περιμένουμε εντυπώσεις απ'το ταξιδάκι σου γιατί κ εμένα μ'ενδιαφέρει το παρίσι....have fun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Σε ευχαριστώ! Εννοείτε θα γράψω και θα βοηθήσω όσο μπορώ! Εσύ πότε πηγαίνεις Γαλλία;
Α! Γράφουμε και το ίδιο "Ταξίδι-Όνειρο" στα profile μας! Θα με πάρεις και μένα με τη βέσπα σου;; :haha:
 

vespa

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΓΑΛΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
:Dφυσικά!!!!όλα τα μέλη του travel stories χωράνε στη βέσπα μου!αχ δεν ξέρω πότε θα πάω στο παρισάκι μου αλλά ότι θα πάω είναι στάνταρ....ανυπομονησία τρελή!!!!!!όλη η φάση είναι τέλεια.άιφελ,σηκουάνας,λαχταριστά κρουασάν κ έτσι..ρε παιδιά να 'ξερα που μένει κ ο johnny depp καλυτερα θα 'τανε:):):)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Φωτουλα :) , καλη αρχη με την Ευρωπη και ακομα καλυτερη συνεχεια στα ταξιδια σου. Τωρα αν σας πω οτι κι εγω ειχα κλεισει για Παρισι αλλα τελικα το ακυρωσα και ξαναπαω Ταυλανδη?:D
Καλα ταξιδια και :welcome2:
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Καλή αρχή και καλά ταξίδια!!! ένα είναι το σίγουρο: αν βουτήξεις το δάχτυλο στο βάζο με το μέλι, σίγουρα θα θέλεις κι άλλο για να μη σου πω θα θέλεις όλο το βάζο!!!!!
Για μένα, όπως και για πολλούς από το forum, το Παρίσι είναι ένας από τους καλύτερους προορισμούς. Ένα μέρος που δεν το χορταίνεις ποτέ κι όλο θέλεις να πας και να ξαναπάς...
Να περάσεις καλά και περιμεουμε τις εντυπώσεις σου.
 

stormy

Member
Μηνύματα
58
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Λονδίνο :)
Ταξίδι-Όνειρο
χμ.. RTW!
Σας ευχαριστώ παιδιά! Όλοι είσαστε ερωτευμένοι με το Παρίσι βλέπω :D
go2beach γιατί το ακύρωσες;; Από ότι βλέπω δεν έχεις πάει σε αντίθεση με τη Ταυλάνδη, ερωτέυτηκες εκεί εσύ ε; :cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Όλοι είσαστε ερωτευμένοι με το Παρίσι βλέπω :D go2beach γιατί το ακύρωσες;; Από ότι βλέπω δεν έχεις πάει σε αντίθεση με τη Ταυλάνδη, ερωτέυτηκες εκεί εσύ ε; :cool:
Το ακυρωσα οταν ανακαλυψα οτι δεν ειχα αυτο που λεει η vespa..ανυπομονησια τρελη! Ουτε τον Johnny Depp δεν ειχα σκεφτει :roll::haha:.
Με την Ταυλανδη εχω απο προηγουμενο ταξιδι κατι χρωστουμενα :lol: και παω να τα κλεισω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.397
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom