Γενικά Μικρή πόλη στην Ευρώπη!

shashass

Member
Μηνύματα
29
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου..ελπίζω..σύντομα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τανζανία
Από προσωπική εμπειρία με τους δικούς μου παππούδες, ένα ταξιδάκι Ιεροσόλυμα είναι αυτό ακριβώς που έγραψε πιο πάνω ο Georgi1964..'' Σε ευχαριστω Κυριε που με αξιωσες να ερθω εδω." ..
Επίσης ξέρω ότι ζητησες ιδέες για μια μικρή πόλη, αλλά αν σου πρότεινα μια Κωνσταντινούπολη?? Το λέω γιατί κ η δικιά μου γιαγιά παρόλο που είχε μια σοβαρη εγχειρηση πριν λίγο καιρό, μου ζήτησε να πάμε μια φορά με την οικογένεια..Είναι κι αυτό ενας προορισμός κατηγορίας Ιεροσόλυμα για κάποιον ηλικιωμενο.. Βέβαια το καλύτερο θα ήταν να τη ρωτούσες την ίδια.. ;) ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783

shashass

Member
Μηνύματα
29
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου..ελπίζω..σύντομα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τανζανία
Δεν το συζητώ paeftsra..'Εχεις απόλυτα δίκιο σ' αυτό.. ;)..Πολύ κουλ η γιαγιά!! Τη συμπάθησα ήδη..Εγώ παρακαλάω τη δικιά μου να πάμε Βενετία και δεν θέλει~
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δεν το συζητώ paeftsra..'Εχεις απόλυτα δίκιο σ' αυτό.. ;)..Πολύ κουλ η γιαγιά!! Τη συμπάθησα ήδη..Εγώ παρακαλάω τη δικιά μου να πάμε Βενετία και δεν θέλει~
Τι κουλ, όλες οι χήρες από το ΚΑΠΗ πήγαν (και είναι πολλές, όπως φαντάζεσαι με το προσδόκιμο ζωής των γυναικών). Μην την παρακαλάς, δικτύωσέ την σωστά κι ας πάει μόνη της.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom