Ιταλία Μιλάνο για City Break...

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
περίπου 45 λεπτά από το αεροδρόμιο για τον κεντρικό σταθμό με νορμάλ κίνηση..
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Έκλεισα και εγώ για Μιλάνο 25με 28 φεβρουαριου και θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόση είναι η απόσταση από Μπέργκαμο με λεωφορείο και αν μπορεί κάποιος να βρει τα site με τα ιταλικά λεωφορεία.
Μπορείς να πληροφορηθείς εδω.

Aeroporto internazionale di Orio al Serio
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έκλεισα και εγώ για Μιλάνο 25με 28 φεβρουαριου και θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόση είναι η απόσταση από Μπέργκαμο με λεωφορείο και αν μπορεί κάποιος να βρει τα site με τα ιταλικά λεωφορεία.
αν και καλό είναι να μην αναζητούμε πλροφορίες σε ιστορίες άλλων..:xmas_wink:
δες εδώ:
Orari Autobus | Autolinee Italiane | Italy Bus Timetables
μπορείς να πας κεντρο-κέντρο με ένα χρονοβόρο συνδυασμό λεωφορείων..γιατί όμως από τη στιγμή που το τραίνο είναι πολύ πιο άνετο κ γρήγορο?
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σκεφτόμαστε για Μιλάνο ενα τριήμερο λίγο προν τις γιορτές των Χριστουγέννων γιατί βρίσκουμε εισιτήρια με 122 ευρώ με easy.Πιστεύετε 3 μέρες είναι οκ για Μιλάνο και ξέρετε κανένα ξενοδοχείο γύρω στα 70 ευρώ το βράδυ;Πιστεύετε οτι είναι νωρίς να κλείσω απο τώρα ξενοδοχείο για το Δεκέμβρη;
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Τοση Ιταλια, γιατι 3 μερες Μιλανο? Ασε που πολλα μου φαινονται τα λεφτα οταν βρισκεις με 20 ευρω αλλη περιοδο. Δεν αξιζει για τοσα εκτος αν πας αλλου απο εκει. Το Μιλανο ειναι καλο για φθηνο διημερο και μονο. Λεω εγω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom