Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
H περιοχή Νavigli δίπλα στο κανάλι είναι γεμάτη bar και restaurant.. Τώρα αν υπάρχει και άλλη πέστε και σε μένα γιατί θα την χρειαστώ και γω σε λίγες μέρες... Από την άλλη στην Brera είδαμε μόνο restaurant..
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Στα ξενοδοχεία κάνουν ευκολία να κρατήσουν την βαλίτσα μέχρι το βράδυ,αν έκανες check out το μεσημέρι ? γενικά δηλαδή? επειδή πετάμε πρωί πρωί :p
Δε νομιζω να υπαρχει προβλημα, αλλα καλό θα ήταν να συννενοηθείς με το ξενοδοχείο.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
H περιοχή Νavigli δίπλα στο κανάλι είναι γεμάτη bar και restaurant.. Τώρα αν υπάρχει και άλλη πέστε και σε μένα γιατί θα την χρειαστώ και γω σε λίγες μέρες... Από την άλλη στην Brera είδαμε μόνο restaurant..
Corso Como για μπαράκια / κλαμπ..
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ονειρεμένο Ταξίδι
οποιοδήποτε!!
Cenacolo Vinciano : CENACOLO VINCIANO
μπορείς να παρακολουθείς αυτό το site και όταν υπάρξει κάποιο εισητήριο διαθέσιμο για τις μέρες που θέλεις το κλέινεις....χωρίς κράτηση δεν ΄σε βάζουν πάντως να ξέρεις..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
αλήθεια;; έχει τίποτα της προκοπής εκεί;;; την προηγούμενη φορά που πήγα δεν βρήκα τίποτα που να αξίζει.. Είναι πάνω στην κεντρική ή μέσα σε στενά;
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
αλήθεια;; έχει τίποτα της προκοπής εκεί;;; την προηγούμενη φορά που πήγα δεν βρήκα τίποτα που να αξίζει.. Είναι πάνω στην κεντρική ή μέσα σε στενά;
Έχει πολλά μπαράκια και τα πιο in club του Μιλάνου..Εξαρτάται απο τα γούστα φυσικά..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
η αλήθεια είναι ότι τα club δεν μ'ενδιαφέρουν καθόλου. Απλά κλασικά μπαράκια θέλω και αν έχει και κανένα ροκάδικο ακόμα καλύτερα!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
η αλήθεια είναι ότι τα club δεν μ'ενδιαφέρουν καθόλου. Απλά κλασικά μπαράκια θέλω και αν έχει και κανένα ροκάδικο ακόμα καλύτερα!
Δύσκολο το ροκάδικο στην Como..Νομίζω ένα club το Alcatraz έχει stage με alternative,αλλα και πάλι είναι club..Για μπαράκι μάλλον προς Brera σε βλέπω..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Brera πήγα αλλά μπαράκια δεν είδα, μόνο εστιατόρια κυριλέ.. Δεν με πειράζει αν δεν έχει ροκάδικα έχω δει τα stages τους και δεν με ενδιαφέρει κάτι ιδιαίτερα, απλά μπαράκια που να πίνεις το ποτό σου σαν άνθρωπος θέλω και όχι τραπεζάκια με τραπεζομάντηλα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom