Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

iNS4N3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα ειμαι καινουργιος εδω και γενικοτερα ειμαι καινουργιος στον χορο των ταξιδιων εκτος ελλαδας ειμαι 19 χρωνων και δεν ειχα μεχρι στιγμης πολλεσ ευκαιριες να παω καπου μονος....

Να λοιπον που μου παρουσιαστικε αυτη η ευκαιρια να παω στην εκθεση Eicma 2011 και παραλληλα να διασκεδασω στο μιλανο

θα μεινω σε ενα ξενοδοχειο το οπιο λεγετε Crystallo και μου ειπαν οτι απεχει 200μ απο το κεντρικο σταθμο δεν ξερω τιποτα παραπανω...
θελω να μου πειτε τι αλλο μπορω να κανω εκτος της εκθεσης ....και κυριος βραδυ τι υπαρχει ?νυχτερινη ζωη club bars? ειμαι και πιτσιρικας δεν μπορω να ειμαι κλεισμενος στο ξενοδοχειο το βραδυ



ευχαρθστω εκ των προτερων
με εκτιμιση Βασιλης
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Καλησπερα ειμαι καινουργιος εδω και γενικοτερα ειμαι καινουργιος στον χορο των ταξιδιων εκτος ελλαδας ειμαι 19 χρωνων και δεν ειχα μεχρι στιγμης πολλεσ ευκαιριες να παω καπου μονος....

Να λοιπον που μου παρουσιαστικε αυτη η ευκαιρια να παω στην εκθεση Eicma 2011 και παραλληλα να διασκεδασω στο μιλανο

θα μεινω σε ενα ξενοδοχειο το οπιο λεγετε Crystallo και μου ειπαν οτι απεχει 200μ απο το κεντρικο σταθμο δεν ξερω τιποτα παραπανω...
θελω να μου πειτε τι αλλο μπορω να κανω εκτος της εκθεσης ....και κυριος βραδυ τι υπαρχει ?νυχτερινη ζωη club bars? ειμαι και πιτσιρικας δεν μπορω να ειμαι κλεισμενος στο ξενοδοχειο το βραδυ



ευχαρθστω εκ των προτερων
με εκτιμιση Βασιλης
καλα με εστειλες......:shock::shock::shock:
 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
θα μεινω σε ενα ξενοδοχειο το οπιο λεγετε Crystallo και μου ειπαν οτι απεχει 200μ απο το κεντρικο σταθμο δεν ξερω τιποτα παραπανω...
καλα με εστειλες......:shock::shock::shock:
γιατι σε εστειλα....?
Όπιο - Βικιπαίδεια
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
το πρωτο ειναι πιο μακρια απ το κεντρο ,χειροτερο ξενοδοχειο αλλα φανταζομαι σε καλυτερη περιοχη απ το δευτερο αφου το 2ο ειναι διπλα στο σταθμο.Σαν ξενοδοχειο το 2ο φαινεται παρα πολυ καλο.Εχω μεινει στις ιδιας σειρας starhotels στο Ritz
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ενταξει δεν νομιζω να εχεις προβλημα,παντως και στην κορσο μπουενος αιρες που ηταν το Ritz εβλεπες αρκετους μεταναστες..η περιοχες γενικα διπλα σε σταθμους ειναι συνηθως υποβαθμισμενες
 

Rockaholic

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Θα αστειέυεσαι προφανώς. Με κάνα δυό εξαιρέσεις, ότι αξίζει στη λίμνη είναι χιλιόμετρα μακριά από τρένα και σταθμούς....
Αυτό φοβάμαι ,και μάλλον θα επιλέξω μια μονοήμερη στην Βενετία. Καλύτερα ε?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
οχι, γιατί είναι μακριά

στο έχουμε πει κι σε άλλο τόπικ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.775
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom