Μουντιάλ 2010

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Ευτυχώς που δεν έβαλε γκολ ο Κλόζε γιατί πραγματικά θα έπρεπε να βρω κάτι πολύ καλό όταν στο μέλον θα με ρωτήσει το παιδί μου:
Μπαμπά ποιος είναι ο Κλόζε που είναι 1ος σκόρερ στην ιστορία των Μουντιάλ?
Δε θα ήξερα τι να του πω...
:haha::haha::haha:

Για μενα forlan, sneijder, muller ειναι οι σημαντικοτεροι. Αδυνατω να διαλεξω μονο εναν απο αυτους.

Παντως δυσκολευομαι να υπολογισω ποσο παιχταρας μπορει να γινει ο muller μεσα στα επομενα χρονια. Ειναι μολις 20-21 και ειναι ηδη ολοκληρωμενος παικτης και με πολυ μυαλο. Παιζει λες και ειναι 28αρης με πολλα κιλα εμπειρια.

Οσο για αποψε μακαρι να το παρει η ολλανδια. Απο μικρος τη συμπαθουσα. Οι υπεροπτες ισπανοι ευχομαι να φυγουν με το κεφαλι κατω. Πολυ κατω.
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Οι υπεροπτες ισπανοι ευχομαι να φυγουν με το κεφαλι κατω. Πολυ κατω.
Ο καθεις με τα γουστα του βεβαια αλλα ηθελα να ρωτησω κατι που δε καταλαβαινω: γιατι σας φαινονται υπεροπτες οι ισπανοι, που το βασιζεται;
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Είμαι με την Ισπανία και εύχομαι να το πάρει, ήταν η ομάδα που πίστευα, και το είχα πει πριν ακόμα αρχίσει το Μουντιάλ, άσε που την περιμένω να την πληρωθώ απόψε την έχω παίξει από τις 8 Ιουνίου ότι θα το πάρει στο 4,8 και τον Βίγια πρώτο σκόρερ στο 9 για να δούμε.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Ο Jimmy Jump ξαναχτύπησε!!!

και το παιχταράς Οζίλ κάνει ότι θέλει με το αριστερό
(τσίχλα είναι)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πρώτο ημίχρονο χειρότερο από κρύα σούπα νοσοκομείου. Απ' τους Ισπανούς δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο αλλά απ' τους Ολλανδούς...

Τελικά, χτες ήταν ο τελικός! :clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κακός ως κάκιστος ο τελικός. Σούπα ολκής, με την Ολλανδία νάχει διαβάσει καλά το ματς και με ασφυκτικό πρέσινγκ στο κέντρο έχει πνίξει τα χαφ των ισπανών, οι οποίοι έχουν σε πολύ κακή βραδιά τον ινιέστα και τον τσάβι.

Τουλάχιστον είδαμε και 1-2 μεγάλες ευκαιρίες. Πάμε στην παράταση τώρα, που αν δε γίνει κάποιο λάθος στην άμυνα, δε βλέπω να μπαίνει γκολ ούτε εκεί.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
χαλια ματς, τοσο καιρο περιμεναμε να δουμε ΑΥΤΟ?? ελεος
Τελικα αυτο το χταποδι ειναι για τα καρβουνα!!
Τραγικοι οι Ισπανοι , αλλα δυστυχως πρωταθλητες κοσμου!:(
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ΙΣΠΑΝΙΑ ..... αν και ετσι οπως πηγε,ηθελα πεναλντακια ... οι Ολλανδοι,πηγαν να φανε τους Ισπανους οπως την Βραζιλια .. ντου και ξυλο .. επρεπε να ειχανε μεινει με 8 στο τελος ...
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Καθολου θεαμα αλλα τρομερα νευρα το παιχνιδι, κοντευαμε να πεθανουμε μεχρι να μπει το γκολ!
Μπραβο στην αγαπημενη Ισπανια, την Πρωταθλητρια Κοσμου! :clap:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Mierda

Τώωωωρα,το εγγόνι μου θα δει πάλι του Oranje τελικό.......!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δίκαιη νίκη της Ισπανίας, σε ένα πραγματικά πολύ πολύ κακό ματς με ελάχιστες καλές στιγμές. Νομίζω ότι έπρεπε να έχει αποβληθεί ο ντε γιονγκ στο α' ημίχρονο, αλλά κατά τα άλλα δεν ήταν κακή η διαιτησία, απλά σφύραγε αρκετά, δεν άφησε κάποια πλεονεκτήματα.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Δίκαιη νίκη της Ισπανίας, σε ένα πραγματικά πολύ πολύ κακό ματς με ελάχιστες καλές στιγμές. Νομίζω ότι έπρεπε να έχει αποβληθεί ο ντε γιονγκ στο α' ημίχρονο, αλλά κατά τα άλλα δεν ήταν κακή η διαιτησία, απλά σφύραγε αρκετά, δεν άφησε κάποια πλεονεκτήματα.
ο de jong επρεπε να παει σπιτι του βασικα κατευθειαν ..
ουτε ο παμπλο γκαρσια τετοιο μαρκαρισμα :bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.850
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom