Μπανγκλαντές Μπανγκλαντές

g-keeper

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Καλησπερα σε ολους!θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει βρεθει ποτε στο μπαγκλαντες και συγκεκριμενα στην ντακα!
πρεπει να παω για δουλεια και αναρωτιεμαι το ποσο ασφαλες ειναι!!
αν καποιος ξερει το οτιδηποτε ας με ενημερωσει!!ευχαριστω!!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Καλημερα! Προσωπικα δεν εχω παει, αλλα πριν μερικες εβδομαδες επεστρεψαν καποιοι συναδελφοι μου οπου ηταν εκει για ενα περιπου μηνα για δουλεια. Γενικα δεν αντιμετωπισαν καποιο προβλημα. Υπηρχαν ομως ημερες (2-3 την εβδομαδα) που δεν μπορουσαν να πανε στο project γιατι γινονταν διαφορες διαδηλωσεις (υπαρχει μια πολιτικη ανακατασουρα κ οι μπαγκλαντεσιανοι διεκδικουν διαφορα -μισθολογικα κυριως- αιτηματα) κ οι δρομοι ηταν κλειστοι. Καποιες μερες χρησιμοποιησαν ασθενοφορο (!!) για να καταφερουν να περασουν απο τους κλειστους δρομους κ να πανε στην δουλεια. Κατα τ'αλλα κανενα προβλημα κ τοσο οι διηγησεις τους οσο κ οι φωτος που ειδα μου θυμισαν πολυ Ινδια- αρα μια χαρα!
 

g-keeper

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Απ οσο εψαξα κι εγω δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιο προβλημα!
αυτο με τους δρομους μονο ειναι γενικοτερα ενα θεμα φανταζομαι αλλα θα τα καταφερω!
σ ευχαριστω πολυ!
 

vavi

Member
Μηνύματα
28
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Προέκυψε Βερολίνο!
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ.Αμερική-Ν.Ζηλανδία
Καλησπέρα. Επειδή και ο σύζυγός μου είχε μία προσφορά για Μπαγκλαντές (είναι μηχανικός) και όσο κι αν έχω ψάξει δεν μπορώ να βρω πληροφορίες, αν έχεις πάει εκεί θα ήθελα να με διαφωτίσεις!!!
 

g-keeper

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
καλημερα!τελικα δεν πηγα!αλλα επειδη το εχω ψαξει παρα πολυ γιατι ημουν ετοιμος να παω οτι θελεις να ρωτησεις αν μπορω να σε βοηθησω πολυ ευχαριστως!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.022
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom