Μπανγκόκ με τι συνδυασμό?

anikoum

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κυανή Ακτή
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος
:clap:Γειά σας παιδιά!
Απευθύνομαι σε όσους δεν έχουν φύγει ακόμα για διακοπές ή μόλις γύρισαν και είναι τρελαμένοι όπως εγώ.
Λοιπόν μόλις γύρισα από Κίνα και επειδή πέρασα σούπερ σκέφτομαι από τώρα, μιας και έχω κανονίσει ήδη για Σεπτέμβρη Μαλτα και Νοέμβρη Μόναχο, που θα πάω Χριστούγεννα (νωρίς το ξέρω μην κοροϊδεύετε).
Σκέφτηκα λοιπόν Μπανγκόκ με κάποιο νησί. ΓΙα πείτε ιδέα για ποιό νησί, χωρίς να πέσω σε πολλές βροχές. Ποιά νησιά είναι οκ για χειμώνα περίοδο?
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Οταν φτασεις Μπανγκοκ εχεις πολλες επιλογες για νησια.Θα σου προτεινα Σαμουι-κο Παγκαν-κο Ταο.
Διαβασε ιστοριες δες φωτογραφιες.
Εχεις πολυ χρονο ακομα για να παρεις την αποφαση σου.
Η περιοδος των Χριστουγεννων ειναι ιδανικη απο αποψη καιρου σε ολη την Ταιλανδη.
Σου προτεινω ανεπιφυλακτα να κανεις τον ελληνικο χειμωνα τροπικο καλοκαιρακι στην Ταιλανδη.:surf1:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τι είσαι εσύ ρε anikoumioti!!!
την κρίση και την γρίππη δεν την βλέπεις??? που τρέχεις και δεν κάθεσαι στο σπιτάκι σου...


καλά.πήγαινε bkk και μετά τράβα κατά πανω με εσωτερική πτήση για ciang mai και chiang rai .τι διάολο πάθατε όλοι με παραλίες,φτυαράκια και κουβαδάκια δεν μπορώ να καταλάβω!!!:rolleyes:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
τι είσαι εσύ ρε anikoumioti!!!
την κρίση και την γρίππη δεν την βλέπεις??? που τρέχεις και δεν κάθεσαι στο σπιτάκι σου...


καλά.πήγαινε bkk και μετά τράβα κατά πανω με εσωτερική πτήση για ciang mai και chiang rai .τι διάολο πάθατε όλοι με παραλίες,φτυαράκια και κουβαδάκια δεν μπορώ να καταλάβω!!!:rolleyes:
Ρενατα απο chiang mai για να παω chiang rai πανω σε ελεφαντα ποσο καιρο λες να μου παρει?
Θελω να ταξιδεψω με κατι σταθερο γιατι ειμαι πετοφοβικος:haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρενατα απο chiang mai για να παω chiang rai πανω σε ελεφαντα ποσο καιρο λες να μου παρει?
Θελω να ταξιδεψω με κατι σταθερο γιατι ειμαι πετοφοβικος:haha:
εσύ xene κόψε το δούλεμα γιατί πολλα ταχεις κάνει!!!
να ρωτήσεις τον mpiftex για αυτο που θέλεις ....αυτός κάνει τα σκακιστικά διαδρομών του ελέφαντα και του ρυζιού..
εγώ δεν σου ξαναμιλάω εντάξει?
άντε μην τα παρω τώρα πρωί πρωί....
(άν θές να σου πω για καμήλα ξέρω:rolleyes:)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
εσύ xene κόψε το δούλεμα γιατί πολλα ταχεις κάνει!!!
να ρωτήσεις τον mpiftex για αυτο που θέλεις ....αυτός κάνει τα σκακιστικά διαδρομών του ελέφαντα και του ρυζιού..
εγώ δεν σου ξαναμιλάω εντάξει?
άντε μην τα παρω τώρα πρωί πρωί....
(άν θές να σου πω για καμήλα ξέρω:rolleyes:)
Εγω σου ξαναμιλαω ενταξει:bleh::haha:
Και γω ηλπιζα να με ξεναγησης πανω σε ελεφαντα σε μερη που δεν εχω παει ακομα.:rolleyes:
Για τον mpiftex ειμαι σιγουρος οτι θα υπολογισει βημα ελεφαντα επι χρονο επι εμβαδον.
ειναι ικανος για ολα.
Γεια σου :clap:mpiftex οπου κι αν εισαι :trekker:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.945
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom