Μπιρες του κοσμου

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
View attachment 371540
Μια μπύρα από την Σαραγόσα. Την απολαμβάνω κοντά στο άγαλμα του Κολόμβου αυτή την στιγμή. Δεν την γνώριζα μέχρι πριν λίγο. Είναι η δεύτερη και έχω μια ώρα κενό ακόμη.
Και είναι ευκολόπιωτη, νεράκι πάει κάτω...
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.884
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Όχι ιδιαίτερα δυνατή, βέβαια ήπια πιο πριν σφηνάκι βότκας με τσίλι, οπότε διατηρώ "επιφυλάξεις" :haha:
Χαχαχαχχα... το δοκίμασες ε; ερχεται χειμώνας και κατι μου λέει πως ξέρω που θα ζεσταινομαστε λίγο...
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.464
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Δεν ήξερα σε ποιο τόπικ να το γράψω ίσως αξίζει και δικό του ξεχωριστό, το γράφω εδώ που είναι πιο πιθανό να το δουν οι μπυροπότες. Υπάρχει ένα app/site που σου δείχνει τις τιμές της μπύρας σε διάφορα μαγαζια κατά βάση που θα βρείτε τις φθηνότερες! Αν κάνετε ζουμ στον χάρτη στην πόλη που σας ενδιαφέρει θα σας εμφανίσει τις τιμές και όταν πατάς στις τιμές σου εμφανιζει το όνομα του μαγαζιού. Ακόμα και στο Λονδίνο με 3ε ή στην Ισπανία με 1-2ε. Είναι παγκόσμιο αλλά με περισσότερες καταχωρήσεις από Ευρώπη.

Λέγεται mistergoodbeer.

MisterGoodBeer - Les bars, les bières, les happy hours
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Δεν ήξερα σε ποιο τόπικ να το γράψω ίσως αξίζει και δικό του ξεχωριστό, το γράφω εδώ που είναι πιο πιθανό να το δουν οι μπυροπότες. Υπάρχει ένα app/site που σου δείχνει τις τιμές της μπύρας σε διάφορα μαγαζια κατά βάση που θα βρείτε τις φθηνότερες! Αν κάνετε ζουμ στον χάρτη στην πόλη που σας ενδιαφέρει θα σας εμφανίσει τις τιμές και όταν πατάς στις τιμές σου εμφανιζει το όνομα του μαγαζιού. Ακόμα και στο Λονδίνο με 3ε ή στην Ισπανία με 1-2ε. Είναι παγκόσμιο αλλά με περισσότερες καταχωρήσεις από Ευρώπη.

Λέγεται mistergoodbeer.

MisterGoodBeer - Les bars, les bières, les happy hours
Παρα πολυ ενδιαφερον χαρηκα αλλα στην Αθηνα εχει μονο 4 καταχωρησεις δυστυχως!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.919
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
το γράφω εδώ που είναι πιο πιθανό να το δουν οι μπυροπότες. Υπάρχει ένα app/site που σου δείχνει τις τιμές της μπύρας σε διάφορα μαγαζια κατά βάση που θα βρείτε τις φθηνότερες
Αυτό δεν είναι app, είναι δώρο θεού!
Θα τεσταριστεί σκληρά το ερχόμενο ΠΣΚ και θα επανέλθω με εντυπώσεις. :cool:
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.464
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Παρα πολυ ενδιαφερον χαρηκα αλλα στην Αθηνα εχει μονο 4 καταχωρησεις δυστυχως!

Μάλλον δεν είναι διαδεδομένο και τις καταχωρήσεις τις έχουν κάνει τουρίστες. Αν δεις μπορείς να κάνεις καταχώρηση σαν χρήστης, έτσι δουλεύει. Το έχω τεστάρει για Παρίσι και οι τιμές είναι όντως σωστές. Ούτε που θα φανταζόμουν ότι το Παρίσι είχε τόσες επιλογές για 3ε μπύρες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom