Μπιρες του κοσμου

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.126
Likes
20.357
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Cap D'Ona Brune Bio
Την βρήκαμε αρχικά στο Bolquère (Languedoc Roussillon) και ήταν απο τις καλύτερες μπύρες που δοκιμάσαμε στα γαλλικά Πυρηναία!!! Υπέροχη γεύση και ο αφρός της (για μαύρη μπύρα) πλούσιος.....
DSC_9186.JPG

DSC_9190.JPG


Mετέπειτα τη βρήκαμε και στη Perpignan και φυσικά τη τιμήσαμε ξανά δεόντως!!! Άλλωστε η ζυθοποιεία έχει καταγωγή απο Argelès-sur-Mer.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.702
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Efes malt παγωμένη, επιστροφή στο αγαπημένο ρέγκε μπαρ της Κωνσταντινούπολης...
View attachment 417150
Φαίνεται πολύ όμορφο το μαγαζί! Καθώς θα βρίσκομαι στην Πόλη την Τρίτη μπορείς να μου πεις πως το λένε και που βρίσκεται;
 

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Φαίνεται πολύ όμορφο το μαγαζί! Καθώς θα βρίσκομαι στην Πόλη την Τρίτη μπορείς να μου πεις πως το λένε και που βρίσκεται;
Είναι στην Φατίχ, πάνω από την Μικρή Αγιά Σοφιά( kucuk ayasofia), η γειτονιά και ο δρόμος λέγονται Kadirga Limani, είναι δίπλα στην Sultanahmet.
Reggae BR Shot n Food λέγεται, φέτος δεν είδα φαγητό βέβαια όπως παλιά... Είναι ολίγον αντεργκράουντ, δεν ξέρω τα γούστα σου... Υπέροχοι άνθρωποι και ποτά.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.702
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Είναι στην Φατίχ, πάνω από την Μικρή Αγιά Σοφιά( kucuk ayasofia), η γειτονιά και ο δρόμος λέγονται Kadirga Limani, είναι δίπλα στην Sultanahmet.
Reggae BR Shot n Food λέγεται, φέτος δεν είδα φαγητό βέβαια όπως παλιά... Είναι ολίγον αντεργκράουντ, δεν ξέρω τα γούστα σου... Υπέροχοι άνθρωποι και ποτά.
Είναι ότι πρέπει για μένα!
Ευχαριστώ πολυυυύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom