Μπιρες του κοσμου

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ερώτηση κρίσης προς ταξιδιώτες, λάτρεις της μπίρας: Αν θέλω να μεταφέρω μπίρες σε υφασμάτινη παραδοτέα βαλίτσα (σε αεροπορικό ταξιδι) ειναι προτιμότερο να αγοράσω μπουκάλια ή κουτάκια;

Τι έχει περισσότερες πιθανότητες να φτάσει σώο στον προορισμό και χωρίς να καταστραφούν και όλα μου τα πράγματα στη βαλίτσα;;;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ερώτηση κρίσης προς ταξιδιώτες, λάτρεις της μπίρας: Αν θέλω να μεταφέρω μπίρες σε υφασμάτινη παραδοτέα βαλίτσα (σε αεροπορικό ταξιδι) ειναι προτιμότερο να αγοράσω μπουκάλια ή κουτάκια;

Τι έχει περισσότερες πιθανότητες να φτάσει σώο στον προορισμό και χωρίς να καταστραφούν και όλα μου τα πράγματα στη βαλίτσα;;;
Λογικά τα κουτάκια δεν είναι πιο ασφαλή;Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι ρίσκο...
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Λογικά τα κουτάκια δεν είναι πιο ασφαλή;Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι ρίσκο...
Λογικά ναι, αλλα δεν ξέρω πως συμπεριφέρονται με τις ειδικές συνθήκες που επικρατούν στις αποθήκες των αεροπλάνων.
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Αμέσως μετά τη δουλειά και μιας και με έβγαλε ο δρόμος πέρασα από το αγαπημένο μου Tuk Tuk στο Κουκάκι για μια ξανθιά Ταϊλανδέζα συνοδεία Khanom jeeb goong (dumplings γαρίδας με λαχανικά και μπόλικο κόλιαντρο) και ζεστής σαλάτα Yam Woon Sem (glass noodles με χοιρινό , γαρίδες, τσίλι , κρεμμύδι κόλιαντρο, φιστίκια, σάλτσα λαιμ με fish sauce).

IMG_20220625_185134.jpg


IMG_20220625_190431.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom