Βουλγαρία Μποροβιτς any info?

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Τελικα παρθηκε η αποφαση και φευγουμε για Borovets Πεμπτη πρωι!!! 4ημερο! Εχω μαθει καποια πραγματα απο φιλους που εχουν παει αλλα θα ηθελα και μια γνωμη απο τους τραβελστοριτες. Για Μπανσκο βρηκα πολλα τοπικς για Μποροβιτς κανενα! Να μου ξεφυγε? Η δεν πηγε αλλος κανεις εδω μεσα πλην του Samion που πετυχα ενα σχολιο του!
Λοιπον... ακουω... σχολια της τελευταιας στιγμης!!!!
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Είναι ΄πολύ ομορφότερο από Μπάνσκο με λιγότερο κόσμο, ΄με πολύ ωραίες κόκκινες πίστες ,αν όμως δεν κάνεις σκι θα βαρεθείς, Εγώ αύριο φεύγω για το διπλανο χιονοδρομικό το Παμπόροβο, καλά να περάσετε
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Είναι ΄πολύ ομορφότερο από Μπάνσκο με λιγότερο κόσμο, ΄με πολύ ωραίες κόκκινες πίστες ,αν όμως δεν κάνεις σκι θα βαρεθείς, Εγώ αύριο φεύγω για το διπλανο χιονοδρομικό το Παμπόροβο, καλά να περάσετε

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση! Εχω αναγκη απο ξεκουραση και ενα θα σου πω... εμαθα απο εγκυρες πηγες οτι τα στρωματα στα δωματια ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!! Ριχνεις τον υπνο! Επισης κανουν κατι μασαζ! Ειπα μια φορα να αφησω τον ποδαροδρομο (εριξα τον Νοεμβρη στη Ρωμη!) και να παω χαλαρα και ψιλοχλιδατα.Ετσι για μια φορα! Καλα να περασετε κι εσεις!
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Σε ποιο θα μείνετε έχει ένα σουπερ 5αστερο που μείναμε πέρσι το White Fiesta, με φοβερό σπα και δίπλα στην πίστα με τιμή 86 ευρω
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Είναι πολύ γραφικά και από ότι μου είπε ο γιος μου που βρίσκεται εκεί στο Παμπόροβο, από την Κυριακή΄χιόνιζε και είναι μαγευτικά
 

maria30

Member
Μηνύματα
238
Likes
734
Επόμενο Ταξίδι
??????
Α! και κάτι ακόμα, και χιονολάστιχα να έχετε στο αυτοκίνητο μερικές φορές επειδή ο δρόμος είναι σε χάλια κατάσταση αστυνομικοί σταματάνε τα αυτοκίνητα και δεν σε αφήνουν να περάσεις αν δεν έχεις αλυσίδες
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Μια συγγενης εχει πρακτορειο και ειπα να την προτιμησω! Εχει παει και 2 φορες και μου εχει πει τα καλυτερα. Δεν ηθελα να ακουσω για Βουγαρια τουλαχιστον οχι αμεσα αλλα πες πες με επεισε! Samokov παλιο αλλα πολυ καλο μου ειπε! 4στερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom