Olympic Air Μπορώ να πάρω πίσω τα λεφτά μου απο Ολυμπιακή?

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Καλησπέρα

ξέρει κανείς εαν έχω κλείσει εισιτήριο για 10 μέρες απο τώρα με Ολυμπιακή και το μετάνιωσα εάν μπορώ να πάρω τα λεφτά μου πίσω ?

Παιζει ρόλο εαν το εκλεισα απο ιντερνετ?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δεν είπες ότι θέλεις απάντηση τώρα. Αν επείγει τόσο πολύ τι να σου πω. Εξαρτάται από το τι ναύλος είναι νομίζω. Για κάποιους ναύλους επιτρέπονται ακυρώσεις, αλλά νομίζω πληρώνεις ένα ποσό ως πρόστιμο που από εταιρεία σε εταιρεία ποικίλει. Από πού έκλεισες τα εισητήρια;
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Μέσω της σελίδας της Ολυμπιακής αγοράστηκαν. Έψαξα στο site της στο FAQ αλλα σαφή απάντηση δέν βρήκα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Άρα υποχρεωτικά περιμένεις μέχρι το πρωί να τους πάρεις τηλ, δε μπορώ να φανταστώ κάποιον άλλον τρόπο να μάθουμε αν τα συγκεκριμένα εισητήρια μπορείς να τα ακυρώσεις και να έχεις full refund.
 

Fanh

Member
Μηνύματα
60
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ-Λάος-Καμπότζη
Επειδή χρησιμοποιώ συχνά Ολυμπιακή και αυτό που λες μου εχει συμβεί αρκετές φορες αυτό που θα σου πουν ειναι να κανεις open το εισιτήριο σου και το χρησιμοποιείς οποιαδήποτε στιγμή θες. Τα λεφτά δεν τα χάνεις αλλά δεν θα σου τα δώσουν πίσω στο χέρι. Ισχύει και για τα εισιτήρια μέσω internet. ;)
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Επειδή χρησιμοποιώ συχνά Ολυμπιακή και αυτό που λες μου εχει συμβεί αρκετές φορες αυτό που θα σου πουν ειναι να κανεις open το εισιτήριο σου και το χρησιμοποιείς οποιαδήποτε στιγμή θες. Τα λεφτά δεν τα χάνεις αλλά δεν θα σου τα δώσουν πίσω στο χέρι. Ισχύει και για τα εισιτήρια μέσω internet. ;)
Thanks a lot!!! :clap::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
axxxxxxxxx ολυμπιακή ....δεν ξέρεις ποτέ αν θα φύγεις ,ποτε θα φύγεις , απο που θα φύγεις , αστο καλύτερα ......τώρα για χρήματα πίσω ...χμμμμ δύσκολο ...αυτές οταν σου μιλάνε εχουν ενα τουπέ λές και ειναι οι ιδιαίτερες του καρδινάλιου ...ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ... εχω προσωπική άποψη και την έχω καταργήσει εδώ και 13 χρόνια !!!! καλύτερα κολυμπώντας ....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Το θέμα μας εδώ είναι αν επιστρέφει τα χρήματα σε τέτοιες περιπτώσεις.

Τελικά τι έγινε, μπορεί ο topic starter να μας ενημερώσει αν ισχύει αυτό που του είπαν εδώ;
 

Fanh

Member
Μηνύματα
60
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ-Λάος-Καμπότζη
Κι εγώ renata εχω πικρές ιστορίες να διηγηθώ με Ολυμπιακή αλλά δεν έχω και άλλη επιλογή για το νησί που μένω!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Κι εγώ renata εχω πικρές ιστορίες να διηγηθώ με Ολυμπιακή αλλά δεν έχω και άλλη επιλογή για το νησί που μένω!
Τι ιστορίες ρε παιδιά έχετε να πείτε για την Ο.Α?? Πείτε να ξέρουμε αλλά σε άλλο τοπικ παρακαλώ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom