Μπουγάτσες, καλωσορίσματα και μύδια!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Κι εγώ που είμαι αγράμματος περί ονειροκριτικής, μπορεί καμμιά σας να μου εξηγήσει, αν δει κανείς στον ύπνο του μύδια τι σημαίνει?
χε χε !! μιλάς με την ειδική..:cool:
μύδια σημαίνει μετακίνηση!!
σε μεγάλο πουλί θα μπείς,μεγάλες πορτες θα διαβείς..και λεφτα θα τρέξουν απο τα πατζάκια σου..:bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
χε χε !! μιλάς με την ειδική..:cool:
μύδια σημαίνει μετακίνηση!!
σε μεγάλο πουλί θα μπείς,μεγάλες πορτες θα διαβείς..και λεφτα θα τρέξουν απο τα πατζάκια σου..:bleh:
Φτου... γμτ. πρέπει να ράψω τις τσέπες - thanks renata που μου το θύμισες...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
χε χε !! μιλάς με την ειδική..:cool:
μύδια σημαίνει μετακίνηση!!
σε μεγάλο πουλί θα μπείς,μεγάλες πορτες θα διαβείς..και λεφτα θα τρέξουν απο τα πατζάκια σου..:bleh:
Ρένα, μιας και πέσαμε σε ειδική, αν δεις ανεμοστρόβιλους σημαίνει κάτι? Κρατιόμουν από κάτι φοίνικες χθες το βράδυ να μη με πάρει και με σηκώσει :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρένα, μιας και πέσαμε σε ειδική, αν δεις ανεμοστρόβιλους σημαίνει κάτι? Κρατιόμουν από κάτι φοίνικες χθες το βράδυ να μη με πάρει και με σηκώσει :D
gts εδώ τα πραγματα σκουραίνουν...
το ονειρο αποκαλύπτει την κρυφή σου υπόσταση...
αυτη της μαιμους!:shock:
στην άλλη σου ζωή θα είσαι μια ομορφη μαιμού με πράσινα diesel γυαλάκια που τα γουστάρω πολύ.
Η ερμηνεία τώρα ειναι οτι σύντομα θα πετάξεις μακρυά για να εκπληρώσεις τις επιθυμίες σου που ειναι απο φοίνικα σε κοκοφοίνικα θα πετάς !!:cool:
θα στείλω αριθμό λογαριασμού για τα περαιτέρω....:cool:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μακράν το πιο "καμμένο" θέμα! Πολύ γέλιο και έχει και το ενδιαφέρον του! Θα έρθει απάντηση? δεν θα έρθει?
Πάντως για πρωινό μπουγάστα, το μεσημέρι κάτι σε μύδια το κόβω δώστε και καμιά ιδέα για light βραδυνό και με έχει καλύψει το θέμα!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Πάντως για πρωινό μπουγάστα, το μεσημέρι κάτι σε μύδια το κόβω δώστε και καμιά ιδέα για light βραδυνό και με έχει καλύψει το θέμα!
α πα πα!μην ξανακουσω τετοια!
ο σωστος ο μυδοφαγος δεν τρωει τιποτα οοοοοοοολη την μερα για να μπορεσει να φαει πολλα μυδια (που ειναι light, γιατι αν το ψαρι ειναι "φρουτο", τα μυδια τι ψυχη εχουν?) το βραδυ..
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ρένα, μιας και πέσαμε σε ειδική, αν δεις ανεμοστρόβιλους σημαίνει κάτι? Κρατιόμουν από κάτι φοίνικες χθες το βράδυ να μη με πάρει και με σηκώσει :D
Είσαι σίγουρος ότι θες να ακούσεις ερμηνεία? Πάντως καλά θα κάνεις να το εκλάβεις στην πιο ρεαλιστική του μορφή το όνειρο και να μην δώσεις συμβολικές διαστάσεις:haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Είσαι σίγουρος ότι θες να ακούσεις ερμηνεία? Πάντως καλά θα κάνεις να το εκλάβεις στην πιο ρεαλιστική του μορφή το όνειρο και να μην δώσεις συμβολικές διαστάσεις:haha:
Ανεμοστρόβιλοι, μέχρι σήμερα, δε χτυπάνε την Ν.Α. Ασία. Λες να το κάνεις ΚΑΙ αυτό? :haha:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
α πα πα!μην ξανακουσω τετοια!
ο σωστος ο μυδοφαγος δεν τρωει τιποτα οοοοοοοολη την μερα για να μπορεσει να φαει πολλα μυδια (που ειναι light, γιατι αν το ψαρι ειναι "φρουτο", τα μυδια τι ψυχη εχουν?) το βραδυ..


Συγνώμη αλλά αν η κουβέντα τραβήξει μέχρι αργά και δεν έχει περισσέψει μύδι για μύδι από το μεσημέρι τότε τι θα κάνω?:roll:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
gts εδώ τα πραγματα σκουραίνουν...
το ονειρο αποκαλύπτει την κρυφή σου υπόσταση...
αυτη της μαιμους!:shock:
στην άλλη σου ζωή θα είσαι μια ομορφη μαιμού με πράσινα diesel γυαλάκια που τα γουστάρω πολύ.
Η ερμηνεία τώρα ειναι οτι σύντομα θα πετάξεις μακρυά για να εκπληρώσεις τις επιθυμίες σου που ειναι απο φοίνικα σε κοκοφοίνικα θα πετάς !!:cool:
θα στείλω αριθμό λογαριασμού για τα περαιτέρω....:cool:
Δυσνότητη η Ρενάτα....τουλάχιστον μ'αρέσουν οι μπανάνες :bleh:
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ανεμοστρόβιλοι, μέχρι σήμερα, δε χτυπάνε την Ν.Α. Ασία. Λες να το κάνεις ΚΑΙ αυτό? :haha:
Ναι. Εχω δυνατότητες να το κάνω ΚΑΙ αυτό.:haha::haha::haha:. Για έναν τυφώνα τι θα΄έλεγες?:D (μου είναι κομματάκι πιο εύκολο:bleh:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.233
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom