Μπουγάτσες, καλωσορίσματα και μύδια!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ασε ξεφύγαμε απο το θέμα και θα μας διαγράψουν...
νομίζω να βρούμε και αλλους για το ταξίδι να μας ερθει πιο οικονομικά..
για την camera του taver μην ξαναπείς γιατί αν μας την φερει στο κεφαλι σκοτώνει..
οσο για την ιστορία θα την γράψομε απο κοινού όσοι μπουμε στο charter!
εμείς στο θέμα μας τώρα..
καλωσορίζομε και προσφέρομε κουλουράκια!
σήμερα θα δίνομε μουστοκούλουρα!
bye!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ασε ξεφύγαμε απο το θέμα και θα μας διαγράψουν...
νομίζω να βρούμε και αλλους για το ταξίδι να μας ερθει πιο οικονομικά..
για την camera του taver μην ξαναπείς γιατί αν μας την φερει στο κεφαλι σκοτώνει..
οσο για την ιστορία θα την γράψομε απο κοινού όσοι μπουμε στο charter!
εμείς στο θέμα μας τώρα..
καλωσορίζομε και προσφέρομε κουλουράκια σήμερα θα δίνομε μουστοκούλουρα!
bye!!
Σιγά μη λείψω από αυτό το ταξίδι...:p Πετάω τη σκούφια μου κι έρχομαι...:D
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Περιμενω απαντηση του taver αλλα διακρινω μια σιγη ιχθυος , βρε μπας και τον αποπηρατε για να του φατε την τυροπιτα ?
Αντε και κατι επικαιρο . :lol:
 
Last edited by a moderator:

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
εχει για ολους !!!!!!!!!!! ολοι θα φατε !!! :haha:
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Aaaaa μην ξαναπεις για την μηχανη του taver!!
Ακους εκει δεν τον βοηθαει!!!
Ρε παιδια του ανθρωπου του πεφτει η μεση να κουβαλαει ολοκληρη βαλιτσα .
Ασε που η μηχανη εχει ενα φακο νααααααααα με το συμπαθειο!!
Και βεβαια το δαχτυλακι ειναι κολλημενο πανω στο κουμπακι αφου βγαζει 100000 φωτος σε καθε ταξιδι:bleh:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Taverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr εισαι ετοιμος ??? ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα , εχεις μεγαλο χαρτη και μπορεις να τον κανεις μεγαλυτερο , ψαχνω καλη παρεα που να ξερει να βγαζει φωτογραφιες (εσυ βγαζεις καλες απο οτι ειδα) , να περπαταει , να μην φοβατε , να εχει χρονο και φυσικα χρημα , λοιπον σου προτεινω ταξιδη , περου-βολιβια-χιλη η ινδια η κινα η μεξικο και μερικες ακομη χωρες εκει τρυγιρω η ινδονισια με την προυποθεση να παμε να φωτογραφισουμε τον δρακο του κομοδο και να δουμε ενα ενεργο ηφαιστειο , αν παλι θελεις παμε και μυανμαρ - λαος - βιετναμ - ταυλανδη το 1995 εχω παει αλλα ξαναπηγαινω :) εχω δει τον χαρτη σου και απλα ειναι κενες . Εδω λοιπον η προσκληση και η προκληση :D Μην φοβασαι taver η δικια μου σκουφια καλα κρατει ! Βιογραφικο θα σου σου στειλω μεσω pm ( pm = post meridiem , pm=phillip morris) .


Προσκυνάμε!!!

 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Τι να κανω τι ? πρεπει να βρω ενα τροπο μπας και προσεγγισω τον taver oeeeeoo , αυτο ειναι ... ακολουθη αντιφιλολογικο μυνημα , δεν θα δειτε ουτε μια τελεια ουτε ενα κομμα στις επομενες γραμμες . ακολουθη το τελευταιο κομμα , προσοχη προσοχη οπου και να πατε οτι και να γραψεται οπου και να το γραψεται παντα θα σας ακολουθη το ματι του big taver που παντου ειναι αλλα δεν εχει μοιλια εχαθει η λαλια σας το ειπα μην τον αποπαρεται δεν με ακουσατε και τωρα τι καταλαβατε ? απλα μονολογουμε και ποιο το αποτελεσμα ? no taver no party τι αλλο να κανω χμχμχμχμ μπας και τον κεντρισω λιγο μπας και του ξυπνησω τον χαμενο προ ωρων καλο του εαυτο ναι ναι παω για καλωσορισματα πουλακι ξενο πουλι χαμενο που τρωη τα σπλαχνα δεν βγαζω αχνα(πανουσης - νεοελληνας) καλο βραδυ σε ολους και καλα μυδοπιλαφα
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
να και μια άκρως ενδιαφέρουσα συζήτηση,από ψυχολογικής-κοινωνικής-ανθρωπολογικής σκοπιάς,αφού το ποιος δουλεύει ποιον,δεν το "παίζεις"και σίγουρο..:D
άσε που η έκβαση της θυμίζει ταινία Χίτσκοκ..:cool:
για συνεχίστε,θα με φάει η αγωνία για τη κατάληξη...
αν και την υποπτεύομαι:bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
να και μια άκρως ενδιαφέρουσα συζήτηση,από ψυχολογικής-κοινωνικής-ανθρωπολογικής σκοπιάς,αφού το ποιος δουλεύει ποιον,δεν το "παίζεις"και σίγουρο..:D
άσε που η έκβαση της θυμίζει ταινία Χίτσκοκ..:cool:
για συνεχίστε,θα με φάει η αγωνία για τη κατάληξη...
αν και την υποπτεύομαι:bleh:
Και στην σύγκρουση Δαβιδ και Γολιάθ, εγώ Γολιάθ είχα ποντάρει, αν και δεν έδινε καλή απόδοση και.... έχασα.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
......... no taver no party τι αλλο να κανω χμχμχμχμ μπας και τον κεντρισω λιγο μπας και του ξυπνησω τον χαμενο προ ωρων καλο του εαυτο ναι ναι παω για καλωσορισματα πουλακι ξενο πουλι χαμενο που τρωη τα σπλαχνα δεν βγαζω αχνα(πανουσης - νεοελληνας) καλο βραδυ σε ολους και καλα μυδοπιλαφα
αιτουμαι οπως το τοπικ μετονομαστει σε "μπουγατσες και καλώσορισματα και μυδια"..ευχαριστω!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
αιτουμαι οπως το τοπικ μετονομαστει σε "μπουγατσες και καλώσορισματα και μυδια"..ευχαριστω!

Αγαπητη μυδοφαγο η αιτηση σας θα εγκριθει,αν η λεξη μυδια παιχτει πανω απο 5 φορες σε 5 διαφορετικα ποστ, τοτε ναι θα το αλλαξουμε!

Ευχαριστω! :bleh:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια, μυδια.....(στο ιδιο ποστ δεν αρκει ε???)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.578
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom