Σλοβακία Τσεχική Δημοκρατία Μπρατισλάβα - Πράγα

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πώς έκλεισες δηλαδή?εγώ. Τα έκλεισα τώρα με τρένο 26,40 το άτομο με regiojet
Εννοώ τελικά θα φτάσουμε Μπρατισλάβα θα μείνουμε εκεί το 1ο βράδυ και το πρωί θα πάρουμε με την ησυχία μας το τρένο χωρίς άγχος θα πάμε Πράγα για 5 βράδια, γυρνάμε Μπρατισλάβα μένουμε 1 βράδυ και γυρνάμε Ελλάδα!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Από Μπρατισλάβα για Πράγα έχετε γνωμες για τις εταιρίες τρένων?

Βρήκα την Ceske Drahy και την Regiojet. Η δεύτερη μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή και με 33€ για 2 ατομα έχει καλές θέσει με χυμό, καφέ κ.α στην Ceske δεν μπορώ να δω τι έχει και τι οχι η τιμή.

Η Regiojet φεύγει 1 ώρα μετά, αξίζει να πάρουμε την συγκεκριμένη?
 

lekond

Member
Μηνύματα
85
Likes
418
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Από Μπρατισλάβα για Πράγα έχετε γνωμες για τις εταιρίες τρένων?

Βρήκα την Ceske Drahy και την Regiojet. Η δεύτερη μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή και με 33€ για 2 ατομα έχει καλές θέσει με χυμό, καφέ κ.α στην Ceske δεν μπορώ να δω τι έχει και τι οχι η τιμή.

Η Regiojet φεύγει 1 ώρα μετά, αξίζει να πάρουμε την συγκεκριμένη?
Πήρα πρώτη φορά Regiojet το καλοκαίρι σε δρομολόγιο Πράγα-Φρανκφούρτη. Καθαρά λεωφορεία, δεν είχαμε κάποια καθυστέρηση, είχε κι οθόνη με ταινίες και μουσική και σου δίναν σετ ακουστικών. Overall πολύ ικανοποιημένος. Αν έχει μεγάλη διαφορά τιμής με το τρένο είναι μια καλή επιλογή.
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πήρα πρώτη φορά Regiojet το καλοκαίρι σε δρομολόγιο Πράγα-Φρανκφούρτη. Καθαρά λεωφορεία, δεν είχαμε κάποια καθυστέρηση, είχε κι οθόνη με ταινίες και μουσική και σου δίναν σετ ακουστικών. Overall πολύ ικανοποιημένος. Αν έχει μεγάλη διαφορά τιμής με το τρένο είναι μια καλή επιλογή.
Μιλάω για τα τρενα της Ragiojet. Από τις φωτογραφίες και τις υπηρεσίες που έχουν μου φαίνονται εξαιρετική επιλογή.
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Από Μπρατισλάβα για Πράγα έχετε γνωμες για τις εταιρίες τρένων?

Βρήκα την Ceske Drahy και την Regiojet. Η δεύτερη μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή και με 33€ για 2 ατομα έχει καλές θέσει με χυμό, καφέ κ.α στην Ceske δεν μπορώ να δω τι έχει και τι οχι η τιμή.

Η Regiojet φεύγει 1 ώρα μετά, αξίζει να πάρουμε την συγκεκριμένη?
Εγώ είμαι ήδη Πράγα τώρα που μιλάμε...ήρθα από μπρατισλαβα με regiojet...μια χαρά ήταν..ακριβής στην ώρα..εγώ πήγα με low cost αλλά ήταν μια χαρά ανετα

Τρένο μιλάω εννοειται
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom