Μύκονος Μυκονος respect

kostastas

Member
Μηνύματα
27
Likes
33
Επισκεφτηκα με την οικογενεια μου τη μυκονο τελος ιουνιου.Εχω επισκεφτει το νησι αλλη μια φορα,Πιστευα κ πιστευω οτι ειναι κορυφη για διακοπες γιατι ανηκω στους ανθρωπους που θεωρουν τις διακοπες κατι πολυ σημαντικο και δε θελω μα μου τις χαλασει κανενας.Στη μυκονο λοιπον το μερος κ οι ανθρωποι που εργάζονται εκει ειναι εξαιρετικοι.Ολοι τους ευγενεστατοι με το χαμογελο και πανω απο πλα να σου δωσουν λυση για οτιδηποτε.Σε οσα καταστηματα επισκεφτηκαμε υπηρχε αρκετο προσωπικο και δεν αναγκαζοσουν να ψαξεις ή να περιμενεις.Ενα απο τα καλυτερα εστιατορια βασει εξυπηρετησης-τιμων και γευσεων ειναι το di angelo.Εκπληκτικο μαγαζι.Ενα αλλο κορυφαιο ειναι το tokyo joe mukonos,πολυ ωραιος χωρος ικανοποιητικες τιμες και γευστικα πιατα.Απο παραλιες τι να πω απιστευτες,μοναδικες.super paradise φοβερη παραλια και το beach bar μοναδικο.ευγενεστατο προσωπικο με τιμες 30ευρω το σετ απο την τριτη σειρα και 4.5 ευρω ο καφες,εδω να πω κατι ,προσεξτε αλλη κοπελα σε συνοδευει αλλη σε σερβιρει και ξαπλωστρες κρεβατι καθαρες και καφες εξαιρετικος.να ξεφυγω λιγο τωρα κ να αναφερω εμπειρια απο αλλο νησι οπου φτανοντας και χωρις να προλαβω να καθησω ερχεται ενας τυπος με μπλουζα (γυψοσανιδες ο σταυρος) κα μου λεει 20ευρω,ουτε καλημερα ουτε τιποτα,του τα δινω και μου δινει χαρτακι που δινουν τα παιδια στο παζαρι,τι ειναι αυτο του λεω οτι πληρωσες μου λεει,ξαπλωστρες μπλε γεματες βρωμια,καφε του λεω εγω ειμαι για τις ξαπλωστρες μου λεει για καφε πηγαινε πανω,κανω και το σερβιτορο παω πανω 4ευρω ο καφες σε φελιζολ,αντε γεια,απλα το ανεφερα γιατι ισως πιστευουμε ορι ατη μυκονο μας κοροιδευουν ενω υπαρχουν πολλα μερη οπου εκμεταλευονται μια ομορφη παραλια δινουν κ ενα ονομα στο μαγαζι κ θελουν να παρουν τα χρηματα που παιρνουν στη μυκονο.βεβαια να πω οτι δεν ειναι παντου ετσι.Να συνεχισω με το tropicana με πολυ ωραια θαλασσα καλες τιμες σε φαγητο και καφε και τελεια εξυπηρετηση.Πολυ καλες παραλιες ο ορνος με πολλες επιλογες αλλα και το καλο λιβαδι,θεωρω επισης χωρις να εχω παει οτι ναμος-σαντανα και principote δεν τα φτανουμε οικονομικα.αν πατε να φατε παγωτο απο το casa dolce,φανταστικο.τωρα ως αναφορα τη χωρα της μυκονου εχουν γραφτει παρα πολλα μοναδικα σοκακια εκπληκτικα ηλιοβασιλεματα απο τη μικρη βενετια.μοναδικο μερος για ποτο το the garden με εκπληκτικη θεα.τελος να πω οτι πρεπει μα την επισκεφτειτε η μυκονος ειναι γι ολους μπορεις να βρεις κ την ησυχια σου απλα οπως λενε και οι ντοπιοι μη πατε μεσα ιουλιου κ αυγουστο,οτιδηποτε χρειαστειτε πειτε μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom