Μόνιμη ημερομηνία για την κοπή πίτας (Αθήνα)

Πότε θέλετε να γίνεται η κοπή της πίτας του φορουμ κάθε χρόνο;


  • Total voters
    59
  • Poll closed .

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.008
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είναι που είπα ξενερωτους τους Αθηναίους και βάλθηκε ο @taver να πάρει το αίμα του πίσω και να μας οργανώσει 1 χρόνο πριν και σε μόνιμη βάση :haha:
Είναι που περιμένουμε την ψήφο σας περισσότερο από τα σχόλιά σας :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Μμμμ μόνο λόγια! Εγω είδα πως τελευταίοι μείναμε εγώ ο psilos3 και η Pel! Όλοι οι άλλοι ύπνο από νωρίς! 😛

Edit: Sorry στην Παεφστρα πήγαινε η απάντηση!
Ο Ελβις με τα καλαμακια μας καλουσε. Ο @psilos3 ηταν ενημερος. Δεν πιστευω να χασατε τετοια ευκαιρια?
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μπράβο @taver το είπες και το έκανες (το θέμα)! Νομιζω οτι ειναι.πολυ καλή η ιδέα σου. Η εύρεση της κατάλληλης ημερομηνίας είναι η μισή δουλειά (για τους διοργανωτές)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Ο Ελβις με τα καλαμακια μας καλουσε. Ο @psilos3 ηταν ενημερος. Δεν πιστευω να χασατε τετοια ευκαιρια?
Σουβλάκια μου είπες, μη τα λες καλαμάκια τώρα για να καλοπιάσεις τους Αθηναίους, δε μετράει.
(Κρυάδες, ξέρω :haha: )
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
548
Likes
4.013
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Σουβλάκια μου είπες, μη τα λες καλαμάκια τώρα για να καλοπιάσεις τους Αθηναίους, δε μετράει.
(Κρυάδες, ξέρω :haha: )
Και που ξερεις πως δεν τα ελεγε σουβλακια για να καλοπιασει εσενα? 😛
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Και που ξερεις πως δεν τα ελεγε σουβλακια για να καλοπιασει εσενα? 😛
Τι να καλοπιασω, καλε, απο κει χαμηλα που μιλουσα στα αψηλα στον α@psilo. Παλι καλα που ακουγε κι εφτανε η φωνη μου κει πανω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.149
Likes
20.458
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Συμφωνώ με τη μόνιμη ημερομηνία, καθώς στο παρελθόν έχω προσπαθήσει να έρθω σε συγκέντρωση των μελών στην Αθήνα και φυσικά η προσπάθεια μου απέτυχε παταγωδώς.

Θεωρώ οτι οποιαδήποτε οργάνωση γίνεται με σκοπό τη συγκέντρωση μελών απο το φόρουμ πρέπει να αφορά όλα τα μέλη του φόρουμ, ανεξαρτήτως του τόπου διαμονής τους, και αν έχω καταλάβει σωστά, σκοπός είναι να γνωριστούμε μεταξύ μας, να ξέρουμε με ποιους συνομιλούμε διαδικτυακά. Για ποιο λόγο να έχουν προτεραιότητα όσοι διαμένουν πχ Αθήνα όταν γίνεται η συγκέντρωση στην Αθήνα. Με αυτό τον τρόπο όσοι μένουν επαρχία, και ειδικά όσοι δεν μένουν στα δύο μεγάλα αστικά κέντρα της χώρας, αυτόματα αποκλείονται σχεδόν απο τη συγκέντρωση. Αν κιόλας γίνεται τελευταία στιγμή, ακόμα και δύο μήνες πριν η ανακοίνωση, τότε δεν πρόκειται να παρευρεθούν ποτέ μερικοί που πιθανόν να θέλουν να έρθουν. Μιλώ πάντα για επίσημη συγκέντρωση απο το φόρουμ, όπως είναι η κοπή της πίτας, και όχι οι μεμονωμένες συγκεντρώσεις που γίνονται απο παρέες κτλ.

Ψήφισα ήδη και έχω βάλει όλα τα Σάββατα που έχουν δηλωθεί, καθώς είναι η μέρα που με βολεύει απο όλες τις απόψεις και θεωρώ οτι βολεύει και τους περισσότερους που θέλουν να έρθουν απο εκτός. Επίσης ψήφισα και τη τελευταία επιλογή, και για να γίνω πιο σαφής, το έκανα για να δηλώσω οτι επιθυμώ οποιοδήποτε Σάββατο επιλέξει η πλειοψηφία, πέρα απο τα δύο που υπάρχουν ήδη ως επιλογή, καθώς είμαι διατεθειμένη να πάρω μία μέρα άδεια για να έρθω Αθήνα, αλλά μέχρι εκεί....έχω και ταξίδια να κάνω και η άδεια μου είναι συγκεκριμένη. Η Κυριακή δεν με βολεύει ούτε για τη Θεσσαλονίκη πόσο μάλλον για την Αθήνα. To Τρίτη που έχεις βάλει βρε @taver δεν το σχολιάζω καν :lol:
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Δε συμφωνώ με την ώρα για τις Κυριακές. 14.00 οι περισσότεροι τρώμε μεσημεριανό. Καλύτερα απόγευμα.
Αν και όπως φαίνεται οι περισσότεροι θέλουν Σάββατο
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.520
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Ίσως είναι λίγο άδικο που ψήφισα γιατί δεν είναι τόσο εύκολο να έρθω ειδικά εκείνη την περίοδο, αλλά επειδή είναι μακροχρόνιο το πλάνο κι επειδή ποτέ δεν ξέρεις, ψήφισα τα Σάββατα που είναι τα μόνα που θα βόλευαν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom