Ρωσία Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη

aikcos

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;
Ενδιαφέρομαι για δεκαήμερη εκδρομή με γκρούπ, για Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη, Ιούλιο ή Αύγουστο. Παρακαλώ ενημερώστε με για πρακτορεία που σέβονται τους πελάτες τους, γνωρίζουν καλά τις πόλεις αυτές. Επίσης κάθε άλλη σχετική πληροφορία δεκτή, γιατί έχω ενδοιασμούς σχετικά με την καταλληλότητα του τόπου σε σχέση με την εποχή.
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ένα πρακτορείο που ειδικεύεται στον προορισμό που ψάχνεις είναι το cosmorama.
Γνωστή μου έχει κάνει το 8ημερο ταξίδι Μόσχα- Αγία Πετρούπολη και έμεινε απόλυτα ικανοποιημένη.

 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εχω ταξιδεψει στην αγια πετρουπολη καλοκαιρι(συγκεκριμενα αυγουστο) και ηταν υπεροχα!!η εποχη ειναι μια χαρα!μην μασας!!!απο πρακτορειο δεν ξερω!εγω ειχα παει με προγραμμα ανταλλαγων!
 

aikcos

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;
Σπασίμπα, πράγματι το πρακτορείο κοσμοραμα φαίνεται να πληροι ολες τις προυποθέσεις και ιδιαίτερα της ποθητής ποιότητας. Μέχρι σήμερα δεν είχα συμμετάσχει σε γκρούπ του, ευκαιρία να δοκιμάσουμε.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλως ηρθες κι απο μενα. κανε αν θες και μια αναζητηση σε προηγουμενα θέματα, να δεις τις συζητησεις που εχουμε ξανακάνει για Μόσχα. Υπαρχουν πολλα πρακτoρεια που κανουν την εκδρομη αυτη ειδικός στην Ρωσία ειναι ο : Mouzenidis Travel - Ο�αξίδια Ο�Ο�Ξ· Ξ‘Ο�Ο�Ξ―Ξ± και το NEVA-HOLIDAYS - Επίσης την εκδρομή την οργανώνουν το versus, pyramis, interprimius, cosmorama που πανω κατω εχουν τα ιδια προγραμματα, αλλα αλλα εχουν εσωτερικη μετακινηση με τρενο και αλλα με αεροπλάνο.
Γιάυτο σε παραπέμπω σε παλαιοτερες συζητησεις γιατι υπάρχουν και σχολια απο πολλους αλλους. http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%F5%F1%FE%F0%E7/709-%F1%F9%F3%DF%E1-%E7-%E4%FD%F3%EA%EF%EB%E7-%EC%FC%F3%F7%E1-%E7-%FC%EC%EF%F1%F6%E7.html
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σπασίμπα, πράγματι το πρακτορείο κοσμοραμα φαίνεται να πληροι ολες τις προυποθέσεις και ιδιαίτερα της ποθητής ποιότητας. Μέχρι σήμερα δεν είχα συμμετάσχει σε γκρούπ του, ευκαιρία να δοκιμάσουμε.
ξέρεις καμιά φορά μπορεί να πάς με το καλύτερο πρακτορείο και τελικά να σου την σπάσει το ίδιο το γκρούπ...και αυτη την σιγή ιχθύος που μέχρι το τέλος αρνούνται να σου πούν πόσοι θα είναι στο γκρούπ δεν την ανέχομαι με τίποτα....
το δισάκι μου στον ώμο και τραβάω....:cool:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Ενδιαφέρομαι για δεκαήμερη εκδρομή με γκρούπ, για Μόσχα-Αγ.Πετρούπολη, Ιούλιο ή Αύγουστο. Παρακαλώ ενημερώστε με για πρακτορεία που σέβονται τους πελάτες τους, γνωρίζουν καλά τις πόλεις αυτές. Επίσης κάθε άλλη σχετική πληροφορία δεκτή, γιατί έχω ενδοιασμούς σχετικά με την καταλληλότητα του τόπου σε σχέση με την εποχή.

Έχω ακούσει ότι ειδικεύεται σε Ρωσία, Βαλτική κ.λ.π. το NORDIC EXPERTS: Nordic Experts
Δίνει 8ήμερη εκδρομή Μόσχα-Αγία Πετρούπολη με εβδομαδιαίες αναχωρήσεις από 950 ευρώ....
Τσέκαρέ το!
 

michael91

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Χιλή
Ταξίδι-Όνειρο
Ουζμπεκιστάν
Γεια σας! Η γνώμη μου είναι ότι η καλύτερη εποχή για να δείτε την Μόσχα είναι τέλος άνοιξης-αρχές καλοκαιριού, ο καιρός είναι καταπληκτικός που ευνοεί το περπάτημα, παντού φυτεμένα λουλούδια που χαίρεται το μάτι και γενικά φρέσκο άρωμα άνοιξης. Ενώ αυτήν την εποχή είναι και οι λευκές νύχτες στην πανέμορφη Αγία Πετρούπολη.
Κατοικώ τελευταία 7 χρόνια στη Μόσχα και αν χρειαστείτε πληροφορίες, υπηρεσίες μετακίνησης, ξενάγησης είμαι στην διάθεση σας [email protected] Πέτρος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.079
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom