Ρωσία Μόσχα πληροφορίες

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
εχει κοντα μετρο;

αυτο ειναι πολυ βολικο

ibis Moscow Kievskaya
Στα 10 λεπτά ποδαράτα έχει!

εχει κοντα μετρο;

αυτο ειναι πολυ βολικο

ibis Moscow Kievskaya
★★★ Esquire Hotel, Μόσχα, Ρωσία


Επίσης, αυτό μου το δίνει με 40 ευρώ/μέρα κι έχει καλά σχόλια, είναι σε κεντρικό σημείο και δωρεάν ακύρωση μέχρι τελευταία στιγμή.
Ποια η γνώμη σου;
 

vivyen

Member
Μηνύματα
96
Likes
51
★★★ Esquire Hotel, Μόσχα, Ρωσία


Επίσης, αυτό μου το δίνει με 40 ευρώ/μέρα κι έχει καλά σχόλια, είναι σε κεντρικό σημείο και δωρεάν ακύρωση μέχρι τελευταία στιγμή.
Ποια η γνώμη σου;
Μια χαρα ειναι,καταρχιν στη Μοσχα το μετρο ειναι παντου,ειδικα στο κεντρο. Δεν υπαρχει λογος να δωσεις παρα πανω, ολη μερα να λειπεις
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Μια χαρα ειναι,καταρχιν στη Μοσχα το μετρο ειναι παντου,ειδικα στο κεντρο. Δεν υπαρχει λογος να δωσεις παρα πανω, ολη μερα να λειπεις
Σαν περιοχή καλύτερα αυτό (esquire) ή το ibis moscow centre bakhrushina;
Οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες.
Σ΄ευχαριστώ.
 

EMMELEIA

Member
Μηνύματα
82
Likes
37

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Είδες καθόλου το Holiday Inn Express - Moscow - Paveletskaya, an IHG Hotel το έκλεισα εγώ, μου το δίνει στα 55 με πρωινό το δίκλινο και ένα παιδί
Νομίζω είστε μια χαρά. Κοντά το μετρό στα δέκα λεπτά και ο σταθμός των τρένων από και προς το αεροδρόμιο σας. 2-3 στάσεις για Κόκκινη πλατεία. Καλή τιμή και καλά σχόλια.
Βέβαια, καλύτερα να μας πει και κάποιος που γνωρίζει καλύτερα.

Αν ξεκινήσατε αναζήτηση για τη βίζα και την ασφάλεια, ενημερώστε κι εμάς.
 

vivyen

Member
Μηνύματα
96
Likes
51
Νομίζω είστε μια χαρά. Κοντά το μετρό στα δέκα λεπτά και ο σταθμός των τρένων από και προς το αεροδρόμιο σας. 2-3 στάσεις για Κόκκινη πλατεία. Καλή τιμή και καλά σχόλια.
Βέβαια, καλύτερα να μας πει και κάποιος που γνωρίζει καλύτερα.

Αν ξεκινήσατε αναζήτηση για τη βίζα και την ασφάλεια, ενημερώστε κι εμάς.
Το ξενοδ.που ειπατε στην τρουμπναγια,ειναι κοντα στο τσιρκο. Μπορειτε να πατε με τα ποδια.Εχει κι αλλο τσιρκο,πιο καινουργιο.
Γενικως,δεν εχει καμια σχεση με δημοσιες μεταφορες στην Αθηνα,ο ποτε δεν θα εχετε θεμα ο,που κι αν μενετε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.416
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom