Ισπανία Ιταλία Πορτογαλία ΝΑΠΟΛΗ-ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ-ΛΙΣΑΒΩΝΑ...Περπατωντας στην Ευρωπη

paefstra

Member
Μηνύματα
12.918
Likes
40.745
Αν μπορούσες να είχες τα κεφαλαία κάθε πόλης χωριστά, πολύ θα εξυπηρετούσε, γιατί σκρολαρω πολλή ώρα για να διαβάσω αυτό που ψάχνω :haha:
Μια ερώτηση, ανέφερες ότι στο Μοναστήρι των Ιερονυμιτων περίμενες μόνο 15 λεπτά στην ουρά. Αυτός ο χρόνος είναι λίγος, ήταν γιατί είχες κλείσει την είσοδο από πριν;
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Αν μπορούσες να είχες τα κεφαλαία κάθε πόλης χωριστά, πολύ θα εξυπηρετούσε, γιατί σκρολαρω πολλή ώρα για να διαβάσω αυτό που ψάχνω :haha:
Μια ερώτηση, ανέφερες ότι στο Μοναστήρι των Ιερονυμιτων περίμενες μόνο 15 λεπτά στην ουρά. Αυτός ο χρόνος είναι λίγος, ήταν γιατί είχες κλείσει την είσοδο από πριν;
τα 15 λεπτα ειναι σχετικα λιγος χρονος αναμονης,οχι,δεν ειχα κλεισει την εισοδο απο πριν.πηγα το μεσημερι.υπαρχει χωριστη ουρα για οσους εχουν εισητηριο προαγορασμενο.
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
τι όμορφο ταξίδι! Εγώ μόνο Βαρκελώνη έχω πάει, αλλά έμεινα 8 μέρες και τη χόρτασα. Μέχρι κινηματογράφο πήγα!
 
Last edited:

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
τι όμορφο ταξίδι! Εγώ μόνο Βαρκελώνη έχω πάει, αλλά έμεινα 8 μέρες και τη χόρτασα. Μέχρι κινηματογράφο πήγα!
ηταν απο τα ευρωπαικα ταξιδια που το καταευχαριστηθηκα! περπατησα οσο δεν πηγαινε!!!
 

agmi

Member
Μηνύματα
494
Likes
2.288
Ρεστα δινεις κοντοχωριανε, θα χρησιμοποιησω τα φωτα σου το αλλο μηνα, την Ισπανια την επισκεφτηκα με αναχωρηση απο το χωριο σου με κατευθειαν πτηση της vueling. Καλα σου ταξιδια κ'σε ευχαριστω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.488
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom