ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΗΕLP!

RENAKY

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ FORUM . ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ Ή ΛΑΠΩΝΙΑ Ή ΓΑΛΛΙΑ DISNEYLAND AN EXETE ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!!!:roll:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ FORUM . ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ. ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ Ή ΛΑΠΩΝΙΑ Ή ΓΑΛΛΙΑ DISNEYLAND AN EXETE ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ!!!:roll:
Αρχικά καλώς ήρθες

Κατά δεύτερο, κλείσε το caps. (τα κεφαλαία είναι ..."φωνακλάδικα!")
Παρατήρησε ότι στο post σου, τα Λαπωνία και Γαλλία είναι μπλε. Επέλεξε τα και εκεί θα βρεις πολλές πληροφορίες.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Kαλώς όρισες κι από μένα!καλά ταξίδια και καλή προετοιμασία είτε για Λαπωνία είτε για Γαλλία!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Παρακαλώ διόρθωσε τα κεφαλαία γράμματα, αλλιώς το μήνυμα σου θα διαγραφεί.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες, καλή προετοιμασία και διόρθωσε τα κεφαλαία να προλάβεις τη διαγραφή :shock:
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Παντως οσο ωραια κι αν ειναι η Γαλλια, αν δεν τιθεται θεμα χρηματων, Χριστουγεννα νομιζω οτι ολοι οι δρομοι οδηγουν στην Λαπωνια!!! Οσο κλισε μπορει να ακουγετε κι οσο εμπορευματοποιημενο κι αν ειναι!Κι ας μην εχω παει, το ψηφιζω, μονο και μονο για την αισθηση!Ρομαντικο ακουγεται ξερω...
Καλως ηρθες!!! Καλα Ταξιδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom