ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!

maria12travel

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Xαιρετώ την πολύ όμορφη παρέα!Ονομάζομαι Μαρία, ειμαι 28 ετών,αρχαιολόγος, φοιτήτρια Παιδαγωγικού,κ.α. και ελπίζω να σπάζει ο πάγος μου έτσι ώστε να αρχίσω σιγά σιγά να σας εξιστορώ κάποιες απο τις ταξιδιωτικές μου εμπειρίες!Προκαταβολικά.... σας αξίζουν συγχαρητήρια όλους σας! Είστε η πιο ευχάριστη παρέα του ελληνικού internet!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Μαρια και:welcome2:
Τα χιονια και οι παγοι ελιωσαν οποτε περιμενουμε τις ταξιδιωτικες σου αφηγησεις συντομα.;)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
:welcome2: Μαρία και σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Τώρα όμως, δεν ισχύει το "είστε η καλύτερη παρέα ..." αλλά το είμαστε, αφού είσαι και εσύ μέλος.

Από το χάρτη σου είδα ότι έχεις επισκεφτεί, εκτός των άλλων και Ρωσία και Σκανδιναβική χερσόνησο. Ειλικρινά, θα ήθελα να διαβάσω ιστορίες από αυτά τα μέρη (όχι ότι από τα άλλα δεν θέλω).

Τι να κάνουμε για διαλύσουμε τον πάγο; :)

Και πάλι καλώς ήρθες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Μαρία και καλώς ήρθες :welcome:

Κι'εγώ θα ήθελα πολύ να διαβάσω κάποια στιγμή αφήγηση από Σκανδιναβία. :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.450
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Μαρια!
Ναι ,οποτε βρειs χρονο γραψε μαs καμια ιστοριουλα απο τα ταξιδια σου!
Κι εγω θα ηθελα να ακουσω για τη Σκανδιναβια που οσον αφορα την Ευρωπη ειναι η περιοχη που θα με ενδιεφερε περισσοτερο.
 

maria12travel

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ευχαριστώ πολύ για την θερμή υποδοχή σας!
Οσον αναφορά στα ταξίδια μου, δυστυχώς δεν μου βρέθηκε ακόμη η ευκαιρια για κάτι υπερατλαντικό, εξωτικό (με έχει φάει η Ευρώπη!)..αλλα το "διαφορετικο" μεχρι στιγμης οντως το εζησα στην Νορβηγία (Bodo,βόρειος πολικός αρκτικός κύκλος - 67°17'N) και σε μικρές πόλεις της Ουκρανίας και Λευκορωσίας.Θα αναρωτηθείτε τώρα τι σχέση μπορεί να έχει το ένα με το άλλο?Απλώς μια "διαφορετικότητα" από τις γνωστές, στους πιο πολλούς μας, ευρωπαικές πρωτεύουσες. Σύντομα θα μοιραστώ μαζί σας μια πρώτη αφήγηση για αυτά τα μέρη..Μέχρι στιγμής να πω την αλήθεια περιπλανιέμαι στα ταξίδια σας...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
σε καλοσοριζω κι εγω μαρια, και καλη παρεα να σε εχουμε....:icecream:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.314
Μηνύματα
887.647
Μέλη
38.980
Νεότερο μέλος
juanito

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom