Νάμαστε

fgramma

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Ηρθα κι εγω.... τυχαίο ? ? ? δεν νομίζω... όλα τα έλκουμε...ότι απαντήσεις ζητάμε πάντα μας έρχοντε με κάποιο τρόπο. Τύχη το ονομάζουν μα δεν είναι. Τύχαία και βάση γούστου επιλέγουμε τους προορισμούς, αλλα δεν είναι..Υπάρχει λόγος που μας έλκει μια χώρα. Υπάρχει λόγος που μια χώρα στην άλλη άκρη του πλανήτη μας φαινεται οικεία...Ποιός ειναι ? ? Καλές αναζητήσεις σε όλους τους συνοδοιπόρους, νέους και παλιούς!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
:welcome2:
βλεπω ενδιαφερον επομενο ταξιδι:clap:
 

fgramma

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
αν σκεφτεις οτι εχω επισκεφτει μονο το 2% του πλανητη , θα χρειαστω αρκετες ζωες..... και κατι άλλο ... καποτε μου ειπε ενας φιλος οτι τα ονειρα που εγκαταλειψαμε εκδικουντε δημιουργώντας. Έκανα πολλά χρόνια για να καταλάβω τι εννοούσε!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
... καποτε μου ειπε ενας φιλος οτι τα ονειρα που εγκαταλειψαμε εκδικουντε δημιουργώντας. Έκανα πολλά χρόνια για να καταλάβω τι εννοούσε!
Δεν το εξηγεις και σε μας να μην φαμε τα χρονια μας, οπως εσυ ψαχνοντας το;
Welcome to travelstories.gr of course.
 

fgramma

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
φίλε τριπάκια δυστυχώς στην ζωή μας παρουσιάζονται μόνο οι απαντήσεις που πρέπει να λάβουμε την συγκεκριμένη στιγμή. Εάν εσένα είναι η στιγμή να μάθεις πώς τα όνειρα εκδικούνται δημιουργώντας θα πρέπει να συσκεφθείς με τον εαυτό σου και να βρείς την εφαρμογή του ρητού στη δική σου ζωή.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες φιλε.
Οντως κατι μας τραβα προς καποιους συγκεκριμενους προορισμους και νιωθουμε οτι θα μπορουσαμε να ζησουμε εκει.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
φίλε τριπάκια δυστυχώς στην ζωή μας παρουσιάζονται μόνο οι απαντήσεις που πρέπει να λάβουμε την συγκεκριμένη στιγμή. Εάν εσένα είναι η στιγμή να μάθεις πώς τα όνειρα εκδικούνται δημιουργώντας θα πρέπει να συσκεφθείς με τον εαυτό σου και να βρείς την εφαρμογή του ρητού στη δική σου ζωή.
Κι αν δεν ερθει ποτε αυτη η στιγμη θα φυγω απο τη ζωη εχοντας αναπαντητα ερωτηματα; Με τον εαυτο μου τινα συσκεφθω; Τα λεμε καθε μερα, αλλα δεν μου λεει τα μυστικα του.
 

fgramma

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Καλέ μου τριπακια.... απο αυτη τη ζωη τουβλα ερχομαστε και τσιμεντολιθοι φευγουμε δυστυχως! Το σχολειο εκ-παιδευει και δια-μορφωνει τα παιδια οποτε η αναζητηση της γνωσης ειναι μονο στα χερια μας. Κι οτι μας κοβει λαμβανουμε κι αφομιωνουμε φυσικα! Αυτο για να σε κανω να χαρεις.
Τωρα αν μιλας με τον εαυτο σου καθημερινα και δεν σου λεει τα μυστικα του, τοτε εσυ κι ο εαυτος σου εχετε προβλημα επικοινωνιας. Ελεγξε αν φταιει η συνδεση .......
Κι αυτο για να σε κανω να προβληματιστεις......

εργασια για το σπιτι ¨/ ποιο παιδικο σου ονειρο που εγκατελειψες θεωρεις οτι σε εκδικηθηκε ? ποιες καταστασεις στη ζωη σου το επιβεβαιωνουν ? τα παιδικα ονειρα ειναι τα πιο σημαντικα γιατι προερχονται απο το αγνοτερο και μη διαμορφωμενο εγω μας.

Σε ζαλισα? χιχιχιχιχχι......απο το 4ο μυνημα θα αρχισω να χρεωνω συνεδριες.......
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ελεγξε αν φταιει η συνδεση .......
Ειχα forthnet και εβαλα conn-x, να αλλαξω παλι;

εργασια για το σπιτι ¨/ ποιο παιδικο σου ονειρο που εγκατελειψες θεωρεις οτι σε εκδικηθηκε ? ποιες καταστασεις στη ζωη σου το επιβεβαιωνουν ?
Βασικα δεν θυμαμαι να μου 'χει συμβει κατι τετοιο, δεν εγκαταλειπω ευκολα τα ονειρα, δεν ειναι και πολλα αλλωστε.

Σε ζαλισα? χιχιχιχιχχι......απο το 4ο μυνημα θα αρχισω να χρεωνω συνεδριες.......
Αμα ειναι να πληρωνω, να μην ξαναγραψω, δεν μου περισσευουν και πολλα λεφτα.
 

fgramma

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Ρενάτα, όταν ταξιδεύω αυτο που με ενδιαφέρει να παρατηρω ειναι οι ανθρωποι, η κουλτουρα τους, η θρησκεια τους και ο τροπος που σκεφτονται.Καποια στοιχεια απο ολα που σε βρισκουν συμφωνο τα ενστερνιζεσαι. Δοκιμασε την επομενη φορα που θα πας ταξιδι να μην παρατηρεις μονο τα κτιρια και τα τοπια, αλλα και τους ανθρωπους. Μπορει κι εσυ να βρεις ενδιαφεροντα στοιχεια :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.696
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom