Νάξος Νάξος

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
μου ειπε 140 τη βραδυα... ρωταω απλα αν εχει παει κανεις να σιγουρευτω εστω οτι ειναι καλο και καθαρο. τα πιο οικονομικα ειναι συνωνυμα της τρωγλης. γιατι φτασαμε σε αυτο το σημειο? 100 και κατω να ειναι βρωμικα?... και για να μεινεις σε ενα συμπαθητικο πρεπει να ξηλωθεις δηλαδη? λυπαμαι να τα δωσω!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
η Νάξος έχει πάρα πολλά ξενοδοχεία σε πολύ καλές τιμές. Δεν έχω κάτι με το συγκεκριμένο, απλά οι υπηρεσίες του δεν δικαιολογούν την τιμή του. Έχει χάσει την αίγλη που είχε. Και είναι σε μια θέση μεταξύ χώρας και Αγίου Προκοπίου, ούτε κοντά στο ένα ούτε στο άλλο. Είναι προσωπική μου εκτίμηση αυτή, δεν τα έχω δει τα δωμάτια για να κρίνω, απλά έτσι ακούγεται.
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
θελω να ειναι καθαρο, οποτε παω διακοπες σε ξενοδοχειο με τιμη κατω των 100 ευρω ειναι ολα αθλια. γιατι?????
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
δεν ξέρω, δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό στην Νάξο. Αν βρεις κάτι άλλο και θες να ρωτήσεις να σε βοηθήσω. Δυστυχώς δεν μπορώ να σου προτείνω γιατί είμαι μόνιμη κάτοικος και δεν χρησιμοποιώ ξενοδοχεία....
 

etsi

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
140 δεν πάω εξωτερικό καλύτερα; Βρώμικα δεν θα είναι όλα τα φθηνότερα απλά δεν ξέρεις που θα πέσεις! Για Νάξο είναι πολλά τα χρήματα....
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
μενεις μονιμα, ε? αχ ωραια!!!
ειχα ερθει ναξο μια φορα πιο μικρη με 3 φιλες μου, αλλα δεν ειχαμε μεταφορικο μεσο, και ειχαμε μεινει καπου κοντα σε ενα καστρο αν δεν κανω λαθος...?????? κριμα που δεν την γυρισαμε!!
και σκεφτομαστε να παμε φετος με τον αντρα μου, αλλα θελουμε και λιγο νταβαντουρι, οχι ηρεμια....
και σε καποιο ξενοδοχειο που να ειναι καθαρο. αυτο ειναι το θεμα μου. η καθαριοτητα. οχι ζωυφια κλπ... αλλα εσεις εκει οι μονιμοι κατοικοι σιγουρα θα εχετε καποια αποψη για τα καλα και καθαρα ξενοδοχεια που υπαρχουν εκει...
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
140 δεν πάω εξωτερικό καλύτερα; Βρώμικα δεν θα είναι όλα τα φθηνότερα απλά δεν ξέρεις που θα πέσεις! Για Νάξο είναι πολλά τα χρήματα....
ειναι πολλα το ξερω!!
 

etsi

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Αν μπορείτε έστω σαν περιοχή που είναι καλύτερα να μην γίνεται ο χαμός αλλά να μπορείς να ρίξεις και ένα μπάνιο με τα πόδια αν βαρίεσαι να μετακινηθείς. Θα υπάρχει μηχανάκι. Είναι καλύτερα Αγιο Προκόπιο-Αγια Άννα ή λίγο παρακάτω Πλάκα και κάτω;
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μενεις μονιμα, ε? αχ ωραια!!!
ειχα ερθει ναξο μια φορα πιο μικρη με 3 φιλες μου, αλλα δεν ειχαμε μεταφορικο μεσο, και ειχαμε μεινει καπου κοντα σε ενα καστρο αν δεν κανω λαθος...?????? κριμα που δεν την γυρισαμε!!
και σκεφτομαστε να παμε φετος με τον αντρα μου, αλλα θελουμε και λιγο νταβαντουρι, οχι ηρεμια....
και σε καποιο ξενοδοχειο που να ειναι καθαρο. αυτο ειναι το θεμα μου. η καθαριοτητα. οχι ζωυφια κλπ... αλλα εσεις εκει οι μονιμοι κατοικοι σιγουρα θα εχετε καποια αποψη για τα καλα και καθαρα ξενοδοχεια που υπαρχουν εκει...
ναι στο κάστρο, μέσα στα στενά λογικά έμενες. Σίγουρα αξίζει να το γυρίσεις το νησί. Ελπίζω να τα καταφέρεις και αν θες κερνάω και καφέ! πότε περίπου θέλετε να έρθετε και ποια περιοχή σας ενδιαφέρει?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom